İstanbul Kadıköy Film Dersleri

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Film Dersleri

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kamera Önü Oyunculuğu Kursu , Senaryo Yazarlığı Kursu , Sinema Kursu , Kurgu/Montaj Kursu , Kısa Film Kursu , Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Kursu , Storyboard ve Görsel Senaryo Eğitimi Kursu , Yönetmenlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Film Dersleri, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 04.09.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 1922 . sıradadır. Başta Kurgu/Montaj olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Film Dersleri, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
FILMDERSLERI , Serhan NASIRLI tarafından tasarlanan sinemayla amatör ya da profesyonel ilgilenen kişilere yönelik bir eğitim platformudur. Film Dersleri tarafından Film Yapım Atölyeleri,  Senaryo Yazarlığı, Yönetmenlik, Görüntü Yönetmenliği ve diğer branşlarda gerek Türkiye'de, gerekse uluslararası olarak kariyerinde kendisi ispatlamış uzman eğitmenler tarafından gerçekleşen eğitimler düzenlemektedir.

FILMDERSLERI, hem online hem de Film atölyeleri şeklinde, yüz yüze eğitim seçeneklerini sunmaktadır;

FILM YAPIM ATÖLYESİ ; A'dan -Z'ye film yapım teknikleri ve pazarlama süreci ele alınırken,

SENARYO ATÖLYESİ ; Hikaye bulmaktan, Senaristin sorumluluklarına, senaryo - prodüksiyon uyumuna kadar geniş bir alanı kapsar.

GÖRÜNTÜ YÖNETMENLİĞİ ATÖLYESİ ; İyi bir görüntü yönetmeni olabilmeniz için gerekli olan tüm teknikleri öğrenirken,

YÖNETMENLİK ATÖLYESİ ; Aksiyon hattı'ndan, film formatlarına- post prodüksiyon aşaması dahil tüm detaylara değinilir.
YEŞİLÇAM'DA FİLM YAPIMI ATÖLYESİ;  izlenecek filmlerin üzerinden incelenmesi ve çözümlemesiyle mercek altına alınır.

FILMDERSLERI eğitimi alan kişilerin, herhangi bir şekilde eğitim dair bir alt yapısı olmasa da, atölyeler tamamlandığında eğitim alınan alana dair iş üretecek yada performans gösterecek düzeye gelebilmeleri mümkündür.