İstanbul Kadıköy Fırat Uzun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fırat Uzun

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Halk Oyunları Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fırat Uzun, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 31.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5591 kurs/özel ders verenden 2247 . sıradadır. Başta Halk Oyunları olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fırat Uzun, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1995 yılından beri Halk oyunları ile ilgilenmekteyim, Tüm özel günlerinizi Zeybek, Horon ve Halay ile unutulmaz bir halde yaşamak isterseniz İletişime geiçiniz. Ayrıca bu özel günlerinizde ekip olarak da sahne alabiliriz.


Halk Oyunları Nedir?

Türk halk oyunları; Türk folklorunun önemli bileşenlerinden biridir. Köy ve kasabalarda oynanan yöresel oyunları ve yöresel dansları ve kostümlerini inceleyen bir bilim dalıdır. Türk folklorunun temelini halk oluşturmaktadır. Bu yüzden de folklor, Halk oyunları anlamında kullanılmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
1995 yılından beri Halk oyunları ile ilgilenmekteyim, Tüm özel günlerinizi Zeybek, Horon ve Halay ile unutulmaz bir halde yaşamak isterseniz İletişime geiçiniz. 0 532 206 88 71 Ayrıca bu özel günlerinizde ekip olarak da sahne alabiliriz.