İstanbul Kadıköy Gözde İrem Zor

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gözde İrem Zor

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , Tarih Özel Ders , İspanyolca Kursu , Latince Kursu , Osmanlıca Kursu , Tarih Kursu , TYT Tarih Kursu , AYT Tarih Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gözde İrem Zor, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 14.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 2869 . sıradadır. Başta Tarih olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gözde İrem Zor, 27 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi, ingilizce, başlangıç seviyesinde latince ve osmanlıca biliyor.


Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.

Tarih Özel Ders Nedir?

Tarih ülkeleri, ulusları, toplumları, kuruluşları etkileyen eylemlerden doğan olayları zaman ve yer göstererek anlatan, bu olaylar arasındaki neden-sonuç ilişkilerini, bunların daha önceki ve sonraki olaylarla bağlantılarını, karşılıklı etkilenmelerini, her ulusun kurduğu uygarlıkları, ulusların kendi iç sorunlarını ve benzeri konuları belge ve bulgular ışığında objektif olarak inceleyen bilim dalıdır. Tarih, yaşanan olayların tekrar aynı şekilde yaşanabilmesi gibi bir ihtimal olmadığından diğer bilimler gibi deney ve gözleme dayanmaz.