İzmir Balçova Günyol Üzey

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Günyol Üzey

balçova, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Gitar Kursu , Akustik Gitar Kursu , Elektro Gitar Kursu , Bas Gitar Kursu , Flamenko Gitar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Günyol Üzey, İZMİR BALÇOVA ve civarında hizmet vermekte olup 08.04.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 1169 . sıradadır. Başta Akustik Gitar olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Günyol Üzey, 51 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı ve Modern Müzik Akademisi Gitar Bölümü sertifika mezunuyum.Kendi bilgi birikimim ve alanındaki başarısı otoritelerce onaylanmış dokümanları kullanarak öğrencinin seviyesine göre belirleyeceğim programlar üzerinden birebir uygulamalı dersler veriyorum.Dersin içeriği tamamıyla size dönük olacak şekilde tüm seviyeler için uygundur.Hedefim kesinlikle ticari amaç değildir.Bu sebepten ötürü ders ücretim makul bir seviyededir.Amacım istekli, ciddi, müziğe ve gitara değer veren samimi öğrencilerle çalışmak ve onları yetiştirmektir.Şu ana kadar sıfırdan başlayıp yetiştirdiğim ve beraber birçok konser verdiğim öğrencilerim mevcuttur.

Derslerimde bir saat limiti yoktur, o güne ait sizin için programladığım konuları işlemeden ders kesinlikle bitmez.Dersler haftada bir defa olacak şekildedir.Kişinin ilerleyişine ve ödevlerine bağlı olarak zamanı da olabildiğince yaymaya çalışıyorum.Temel bilgiler geçildikten sonra programın gidişatını tamamıyla beraber planlıyoruz.İşleyeceğimiz konularla ilgili bütün kaynağı hem döküman olarak hemde sanal ortamda size temin edeceğim.Unutmayın ki işinin hakkını veren bir öğretmenle programlı bir şekilde yapacağınız çalışmalar hedeflediğiniz yolda size hem zaman kazandıracak hem de yolunuzu kısaltacaktır.

Fotoğraflar