İstanbul Kadıköy Hakan Terziakln

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakan Terziakln

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yaşam Koçluğu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakan Terziakln, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 15.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 1371 . sıradadır. Başta Yaşam Koçluğu olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakan Terziakln, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel eğitime gereksinimi olan ( otizm,down sendromu,zihinsel engelli ) bireylerin eğitimi ile ilgili destek almak isterseniz görüşmemiz sonucunda katki saglayacagima inanirsam özel eğitim uygulayabilirim. Üsküdar merkezde devlet okulunda özel eğitim öğretmeni olarak görev yapmaktayım.


Yaşam Koçluğu Nedir?

Yaşam koçluğu, en basit anlatımla hayallerinizi planlara, planlarınızı da gerçeğe dönüştürmektir.

Koçla yapacağınız çalışma, kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı sandığınız noktadan sizi çıkarmayı amaçlar. Bunu yaparken, size yeni bakış açıları kazandırmak gibi farklı teknikler kullanırız. Böylece hiç farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkararak hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Görüşmelerde, sizin önceliklerinizi dikkate alarak birlikte ortak bir strateji geliştiririz.

Neden ve niye sorularını sormayız. Geçmişe bakmayız. Şu an bulunduğunuz noktadan varmak istediğiniz noktaya nasıl varacağınıza yoğunlaşırız.

Yaşam Koçluğu, akıl ve ruh sağlığı yerinde olup, hayatında geldiği noktada kendisini mutsuz hisseden, aradığı yönü bulamayan ya da o yöne doğru nasıl ilerleyeceğini bilemeyen kişiler içindir.

Yaşam Koçluğu'nda koçun doğruları değil sizin doğrularınız hayata geçirilir.

Yapılan çalışmanın esası, sorularla duruma yeni açılardan bakmanızı, daha önce farkına varmadığınız çözümleri görmenizi sağlamaktır.

Yaşam koçu bir rehberdir. Hedefe varış ancak koçla birlikte yürümeniz, kararlaştırılan haftalık uygulamaları yerine getirmenizle mümkün olur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Özel eğitime gereksinimi olan biraylere destek egitimi