Bu kursu paylaş
0 Yorum

heja çolak

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
heja çolak, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 09.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3346 kurs verenden 865 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. heja çolak, 13 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Boğaziçi Üniversitesi  ilköğretim matematik öğretmenliği 3. sınıf  Öğrencisiyim lise ve ilköğretim seviyelerinde konulara hakim, bol örnek çözerek özel ders veriyorum derslerim 90 dk sürer çünkü benim için öğrencinin anlaması, soru sorması, benim ona soru sormam ve düşünüp üzerine konuşmamız için zaman gerekli bu nedenle 60 dk yeterli olmuyor. Şuana kadar 8 özel ders öğrencim oldu hepsiyle dönem sonuna kadar düzenli bir şekilde devam ettik öğrencininde benim verdiğim ödevleri sorumlulukları  ZAMANINDA yerine getirmesi çok önemli çünkü başarı sadece benim dersi iyi anlatmamla gerçekleşmez tekrar edilip soru çözülmesi de  gerekmektedir.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Boğaziçi Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği 3. sınıf Öğrencisiyim lise ve ilköğretim seviyelerinde konulara hakim, bol örnek çözerek özel ders veriyorum derslerim 90 dk sürer çünkü benim için öğrencinin anlaması, soru sorması, benim ona soru sormam ve düşünüp üzerine konuşmamız için zaman gerekli bu nedenle 60 dk yeterli olmuyor. Şuana kadar 8 özel ders öğrencim oldu hepsiyle dönem sonuna kadar düzenli bir şekilde devam ettik öğrencininde benim verdiğim ödevleri sorumlulukları ZAMANINDA yerine getirmesi çok önemli çünkü başarı sadece benim dersi iyi anlatmamla gerçekleşmez tekrar edilip soru çözülmesi de gerekmektedir.

Yorumlar