İstanbul Kadıköy İnci Sunar Müzik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İnci Sunar Müzik

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Bateri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İnci Sunar Müzik, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 13.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 152 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. İnci Sunar Müzik, 313 gelen talepten 22 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yurtdışı Sertifika programları (Royal Academy, Trinity Collage Of Music)
Gitar, piyano, keman, flüt, ses eğitimi ve bateri dersleri.

2011 senesinden bu yana faaliyette olan atölyemizde, okul öncesi yaş için “Oyun Atölyesi”, ilkokuldan itibaren piyano, keman, flüt, klasik, elektro ve bas gitar dersleri, her yaş grubu için bateri dersleri, vokal koçluğu, Konservatuara hazırlık ve yurtdışı sertifika programlarına öğrenci yetiştirmekteyiz.
Özellikle Trinity Collage London bateri sertifika programımız bulunmaktadır.
Doğru teknik ve doğru eğitim için sizi ailemize bekleriz.

Fotoğraflar
İnci Sunar Müzik İnci Sunar Müzik İnci Sunar Müzik İnci Sunar Müzik

Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Piyano Özel Ders Nedir?

Birebir piyano eğitimi verilir.

Piyano, klavyeli, telli bir araçtır. Hem melodinin, hem de armoninin çalınmasını sağladığı için müzik aletlerinin en zenginlerinden sayılır. Uzun bir gelişme devresinden bugünkü haline ulaşan piyano, Ortaçağ'da org aletine klavye uygulanmasıyla doğmuştur denilebilir. 13. yüzyıldaki «dülsimer» adlı araca da 14. yüzyılda klavye uygulaması ile «klavisiteryum» elde edilmiştir. Daha sonra buna da madeni teller yerleştirildi ve ilkel bir klavsen ortaya çıktı.
Bu alet daha sonra İtalya ve Almanya'da daha da geliştirildi. 1745'ten sonra ilk defa sesi yumuşatan pedal uygulandı. Altı oktavlı ilk piyano ise 1794'te John Broadwood tarafından yapıldı. 1796'da da Erard ilk kuyruklu piyanoyu geliştirdi. Piyanoda tabii sesleri veren tuşlar fildişi kaplıdır. Bunların arasında daha kısa abanoz tuşlar vardır. Telleri çelikten veya pirinçtendir. Piyano gerçek değerini Beethoven'in sonatlarıyla bulmuştur. Liszt, Rubinstein, Paderewski ve Rahmaninof da ona gereken değeri kazandırmışlardır.