İstanbul Kadıköy Jale Özattar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Jale Özattar

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Mimarlık Kursu , Cad Cam Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Mimari Proje Kursu , İç Mimarlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Jale Özattar, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 04.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5117 kurs/özel ders verenden 57 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Jale Özattar, 53 gelen talepten 27 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
12 Senedir sürdürdüğüm mimarlık mesleği yanısıra 11 senedir çeşitli kurumlarda Autocad ve 3d max dersleri vermekteyim.Programları hızlı ve pratik detayları ile öğretmeye çalışıyorum.Ders saati ve ders içeriğini birebir öğrenci ile belirlemekteyim.
Mimari plan çizimi ve 3d  görselleştirmesi, Autocad teknik çizim (plan,cephe,kesit),mobilya modelleme ve üretim teknik çizimi,iç ve dış mekan görselleştirme başlıca konularımız arasında yer alır.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Temel 2d ve 3d autocad eğitimi vermekteyim.Derslerimi öğrencinin çizim yapacağı alan kapsamında şekillendiriyorum.Ders süresi öğrenci ile belirlenip,kişinin düzenli ders katılımı ve kişisel çabası da bu tip bilgisayar destekli çizim programlarında oldukça önemlidir.
Sadece 2d yi veya 2d+3d  olacak şekilde tüm programı detayları ve pratik yöntemleri ile hızlı ve kolay anlaşılır bir şekilde öğretme çabası içindeyim.
Program arayüzü tanıtımı+Modelleme mantığı+3d Max modelleme yöntemleri(Modifiers)+Işık,Camera,Material atama+Vray render  başlıkları ve  alt başlıkları ile tüm programı hızlı ve kolay bir şekilde öğretme çabasındayım.