İstanbul Kadıköy Açı Özel Öğretim Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 13.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5738 kurs/özel ders verenden 8 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU, 248 gelen talepten 135 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
16 kişilik sınıflarda 16 temmuz itibari ile eğitim sürecimiz 2019 YKS sınavına kadar devam edecektir. tüm öğretmenlerimiz en az 15 yıllık dersane deneyimine sahiptir.
25 yıllık tecrübesiyle kadıköy'de AÇI EĞİTİM KURUMLARI sizleri aramızda görmekten mutluluk duyar.
0216 337 10 01

Fotoğraflar
KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU KADIKÖY AÇI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.
Verilen Kursların Ayrıntıları