İstanbul Kadıköy Amerikan Kültür

Bu kursu paylaş
1 Yorum

KADIKÖY AMERİKAN KÜLTÜR

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Fransızca Kursu , Rusça Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , TOEIC Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
KADIKÖY AMERİKAN KÜLTÜR, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 09.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5360 kurs/özel ders verenden 100 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. KADIKÖY AMERİKAN KÜLTÜR, 266 gelen talepten 24 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Hakkımızda
Özel Kadıköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

Özel Kadıköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE,….), Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller,… ile ilgili hizmet vermektedir.
EĞİTİM KADROMUZ
Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.
VİZYONUMUZ
Özel Kadıköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.
MİSYONUMUZ
Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek.
Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.
Eğitim sürekliliğini sağlamak
Gramer eğitiminin yanında ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek,
Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak.
Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek.
Öğrenci memnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.
Eğitimde sürekliliği sağlamak.


Fotoğraflar
KADIKÖY AMERİKAN KÜLTÜR KADIKÖY AMERİKAN KÜLTÜR KADIKÖY AMERİKAN KÜLTÜR


Verilen Kursların Ayrıntıları
Size ve öğretmene uygun ihtiyacınıza yönelik program yapılabilir
Bire bir özel ders olarak eğitim veriyoruz. ihtiyacınızı yönelik programlama sağlanır.
Hakkımızda Özel Kadıköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Özel Kadıköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE,….), Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller,… ile ilgili hizmet vermektedir. EĞİTİM KADROMUZ Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. VİZYONUMUZ Özel Kadıköy Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir. MİSYONUMUZ Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek. Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek. Eğitim sürekliliğini sağlamak Gramer eğitiminin yanında ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek, Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak. Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek. Öğrenci memnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak. Eğitimde sürekliliği sağlamak.

Yorumlar
Özge ÖZGÜREL
İstanbul'da bulabileceğiniz en iyi İngilizce kursu... Sıcak ortam, tecrübeli hocaları ve istemediğiniz kadar İngilizce kaynak var. Şiddetle tavsiye ederim.
09.01.2018