İstanbul Kadıköy Network Academy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Network Academy

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Excel Kursu , Linux Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Sistem Uzmanlığı Kursu , Office Kursu , CCNA Kursu , Yazılım Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Network Academy, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 14.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6458 kurs/özel ders verenden 116 . sıradadır. Başta Excel olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Network Academy, 137 gelen talepten 28 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Network Academy, 2001 yılından beri profesyonel kadrosu ile bilişim sektöründe farklı uzmanlık alanlarında kurumsal, bireysel eğitimlerin yanısıra danışmanlık ve destek çözümleri sağlamaktadır.  
• Network Academy, Microsoft yetkili eğitim merkezi ve iş ortağıdır.
• Network Academy, LPI tarafında Türkiye’de tek yetkili Linux eğitim merkezidir.
• Network Academy, Pearson Vue tarafından yetkilendirilmiş sınav merkezidir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Ülkemiz, genç ve dinamik nüfus yapısı, her geçen gün daha da güçlenen ekonomisi ile, küreselleşen dünyada dış ilişkilerin avantajlarını ustaca kullanarak ülke açısından büyük fırsatlar yakalayan genç girişimcileri ve deneyimli iş adamları ile büyük bir bilgi ve teknoloji toplumuna dönüşüm sürecindedir. Ekonomik büyüme ile birlikte güçlenen bu bilgi toplumu dönüşümü, ancak genelde toplumunun ve özelde insan kaynaklarının daha yetkin ve nitelikli bir hale getirilmesi, bilgi ve iletişim teknolojilerinin yaşamın doğal bir parçası olması sağlanarak her alanda verimliliğin artırılması ile dikkate değer bir ivme kazanabilecektir. Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyet öncesi geri kalmışlığın nedeninin bilim ve teknolojiden ayrılmak olduğunu belirttiği bir konuşmasında çağdaş ve kalkınmış bir ulus olabilmek için bilimin yolundan ayrılmamak gerektiğini, kendisinin manevi mirasçısı olmak isteyenlerin aklın ve bilimin yolunu kabul etmesi gerektiğini vurgulamıştır. Network Academy Bilgi Teknolojileri Akademisi, Türk halkının bilgi ve iletişim toplumuna dönüşüm sürecinde, özellikle bilgi ve iletişim teknolojilerinin iş dünyasına nüfuzu için insan kaynaklarının daha yetkin ve nitelikli bir hale getirilmesine bilgi ve deneyimleri ile katkıda bulunmak amacıyla 2001 yılında kurulmuştur.
Yazılım Uzmanlığı-MCSD