İstanbul Kadıköy Özel Kale Yabancı Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özel Kale Yabancı Dil Kursu

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Yabancı Dil Kursu , AYT Kursu , Üniversite Dersleri , TYT Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özel Kale Yabancı Dil Kursu, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5342 kurs/özel ders verenden 3821 . sıradadır. Başta Üniversite Dersleri olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özel Kale Yabancı Dil Kursu, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
KADIKÖY İSTANBUL DA YABANCI DİL KURSU
LİSELERE VE ÜNİVERSİTELERE HAZIRLIK KURSU


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

YÖKDİL Sınavı Nedir?

Akademik personelin yabancı dil yeterliliğini belirlemek için YÖK tarafından yapılan sınavdır.