İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Özgür Sarıcan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özgür Sarıcan

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Konuşma Terapisi Kursu , Rehabilitasyon Kursu , Otizm Eğitimi Kursu Kursu , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Çocuk Terapisi Kursu , Disleksi Kursu , Psikoterapi Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Sosyal Gelişim Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Özel Eğitim Kursu Kursu , KPSS Türkçe Kursu , Okuma Yazma Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özgür Sarıcan, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 17.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5994 kurs/özel ders verenden 478 . sıradadır. Başta Özel Eğitim Kursu olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özgür Sarıcan, 14 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Psikoloğum. Otizm ağırlıklı olmak üzere özel eğitim ve çocuk gelişimine hakimim.


Konuşma Terapisi Nedir?

Dil veya konuşma bozukluğu olan birçok çocuk için uygulanan tedavi yöntemine dil ve konuşma terapisi denir. Konuşma bozukluğu seslerin doğru üretilmemesi ile ilgilidir. Dil bozukluğu ise anlamdaki güçlük ya da düşüncelerini bildirmek için kelimeleri bir araya koyamamaktır. Buna bağlı olarak konuşma terapisi çeşitli dil ve konuşma bozukluğu olan her yaştaki kişiye yardım eder.

Rehabilitasyon Nedir?

Bir kimsenin iş yapmaya engel olan sakatlığını ya da hastalığını gidermek, onu iş yapabilecek, çalışabilecek duruma getirmek için uygulanan sağaltım, bakım ve eğitim işidir.