İstanbul Kadıköy Pmantis

Bu kursu paylaş
0 Yorum

PMantis

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Photoshop Kursu , Ansys Kursu , Archicad Kursu , Arduino Kursu , Cad Cam Kursu , Idecad Kursu , Navisworks Kursu , Powermill Kursu , Primavera Kursu , SketchUp Kursu , Solidcam Kursu , Sta4CAD Kursu , Swift Kursu , Teknik Resim Kursu , Tinkercad3D Kursu , Topsolid Kursu , Xsteel Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , Gerber Kursu , Mastercam Kursu , Corel Draw Kursu , Revit Kursu , Indesign Kursu , CNC Kursu , Maya Kursu , Rhinoceros Kursu , Mimari Proje Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
PMantis, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 2410 . sıradadır. Başta Ansys olmak üzere 30 farklı kurs/özel ders vermektedir. PMantis, 152 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Planlama mühendislerinden oluşan bir kadrodan Primavera eğitimi almak ve iş programlarınızı Primavera ile yapmaya başlamak için bize ulaşabilirsiniz. Eğitimimiz yalnızca yazılımın nasıl kullanılacağı hakkında olmayıp aynı zamanda Primavera kullanarak projelerinizi nasıl yönetebileceğinizi içeren uygulamalı bir eğitim formunda gerçekleşmektedir.


Photoshop Nedir?

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.

Ansys Nedir?

ANSYS; bilgisayar destekli olarak mühendislik çalışmalarında analiz ve simülasyonların yapılabildiği bir bilgisayar destekli mühendislik programıdır. ANSYS programı mekanik, yapısal analiz, hesaplamalı akışkanlar dinamiği ve ısı transferi gibi farklı disiplinlerde etkili çalışmalara olanak verir.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok kullanılan CAE (bilgisayar destekli mühendislik) programlarının başında gelen ANSYS programı sonlu elemanlar yöntemini kullanmaktadır. Sonlu elemanlar yöntemi ile tek parça halinde analizi çok zor olan karmaşk geometrideki cisimlerin küçük ve çok sayıda parçalara bölünerek ayrı ayrı analizleri. Sonlu sayıdaki elemanın analizi sonucu elde edilen sonuçlar birleştirilerek tek ve tutarlı bir analiz sonucu elde edilir.

1970 yılından beri geliştirilmekte olan ANSYS programı pek çok temel mühendislik dalında etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Yaklaşık 45 yıldır geliştirilen bu program günümüzde en çok tercih edilen programların başında gelir. ANSYS programının farklı mühendislik çalışmaları için üretilmiş farklı bileşenleri bulunmaktadır.

Karmaşık yapılardaki nesnelerin analizleri ANSYS Mechanical ile yapılabilir. Sonlu elemanlar yöntemini kullanan bu program bileşen ve alt sistemlerin gerçek dünyadaki davranışlarının simülasyonu yapılarak gerçeğe uygun sonuçlar elde edilir.

ANSYS programıyla parça ve montajlar üzerinde statik analizlerin yanı sıra doğrusal ve doğrusal olmayan burkulma analizleri de yapılabilir. ANSYS programı mekanik simülasyonlarda çok düşük toleranslarda bile etkili sonuçlar verir. Nesneye uygulanan kuvvet sonucunda oluşan şekil değişimleri ve gerilme dağılımları simülasyonların sonunda anlık olarak görüntülenebilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bir tasarımcıdan photoshop eğitimi almak ve Photoshop ile nasıl tasarım yapabileceğini öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Sıfırdan başlayarak photoshop'u sizlere anlatmayı eğitim sonunda sizi photoshop'dan tasarım yapabilecek seviyeye çıkarmayı planlıyorum.