İstanbul Kadıköy Semih Yurtbay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Semih Yurtbay

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Semih Yurtbay, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5728 kurs/özel ders verenden 1265 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Semih Yurtbay, 77 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviyeye Ingilizce dersi verilir

Doğum yerim Augsburg/Almanya. Bölümümü Ingilizce dili ile bitirdim. Hem Almanya'da gördüğüm Ingilizce eğitim hem de bölümümü Ingilizce okumam dolayısıyla Ingilizce öğretme tekniklerine hakimim.

Writing (Yazma), Listening (Dinleme), Reading (Okuma) konusunda sıkıntı çekenler için "portfolyo" eğitimi, birebir çalışmalar ve ödevler ile öğrencilerime yardımcı oluyorum.

Not: Almanca öğrenmek isteyen öğrencilere Almanca özel ders de verilir.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Her seviyeye Ingilizce dersi verilir Doğum yerim Augsburg/Almanya. Bölümümü Ingilizce dili ile bitirdim. Hem Almanya'da gördüğüm Ingilizce eğitim hem de bölümümü Ingilizce okumam dolayısıyla Ingilizce öğretme tekniklerine hakimim. Writing (Yazma), Listening (Dinleme), Reading (Okuma) konusunda sıkıntı çekenler için "portfolyo" eğitimi, birebir çalışmalar ve ödevler ile öğrencilerime yardımcı oluyorum. Not: Almanca öğrenmek isteyen öğrencilere Almanca özel ders de verilir.
Her seviyeye Ingilizce dersi verilir Doğum yerim Augsburg/Almanya. Almanca öğrenmenin çok da zor olmadığını biliyorum. Dil öğretme anlamında 3-4 senelik bir tecrübem var. Mesajlarınızı bekliyorum