İstanbul Kadıköy Semih Yurtbay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Semih Yurtbay

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Almanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Semih Yurtbay, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4602 kurs/özel ders verenden 1265 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Semih Yurtbay, 77 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviyeye Ingilizce dersi verilir

Doğum yerim Augsburg/Almanya. Bölümümü Ingilizce dili ile bitirdim. Hem Almanya'da gördüğüm Ingilizce eğitim hem de bölümümü Ingilizce okumam dolayısıyla Ingilizce öğretme tekniklerine hakimim.

Writing (Yazma), Listening (Dinleme), Reading (Okuma) konusunda sıkıntı çekenler için "portfolyo" eğitimi, birebir çalışmalar ve ödevler ile öğrencilerime yardımcı oluyorum.

Not: Almanca öğrenmek isteyen öğrencilere Almanca özel ders de verilir.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Her seviyeye Ingilizce dersi verilir Doğum yerim Augsburg/Almanya. Bölümümü Ingilizce dili ile bitirdim. Hem Almanya'da gördüğüm Ingilizce eğitim hem de bölümümü Ingilizce okumam dolayısıyla Ingilizce öğretme tekniklerine hakimim. Writing (Yazma), Listening (Dinleme), Reading (Okuma) konusunda sıkıntı çekenler için "portfolyo" eğitimi, birebir çalışmalar ve ödevler ile öğrencilerime yardımcı oluyorum. Not: Almanca öğrenmek isteyen öğrencilere Almanca özel ders de verilir.
Her seviyeye Ingilizce dersi verilir Doğum yerim Augsburg/Almanya. Almanca öğrenmenin çok da zor olmadığını biliyorum. Dil öğretme anlamında 3-4 senelik bir tecrübem var. Mesajlarınızı bekliyorum