İstanbul Kadıköy Sena Aslan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sena Aslan

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sena Aslan, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 19.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 3260 . sıradadır. Başta Resim olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sena Aslan, 24 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisiyim güzel sanatlara hazırlık ve hobi amaçlı bireysel çizim dersleri veriyorum. (üsküdar-kadıköy civarı)


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Güzel Sanatlar Nedir?

Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur. Günümüzde daha çok, klasik veya akademik sanatla bağlantılı olan geleneksel görsel sanatlar anlamına gelir.
Verilen Kursların Ayrıntıları