İstanbul Kadıköy Şenol Er

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şenol Er

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şenol Er, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 28.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 997 . sıradadır. Başta Logo olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şenol Er, 98 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Muhasebe alanında iş arıyorsunuz ama tecrübeniz yoksa bu program tam size göre.

Muhasebe kurslarında aldığınız eğitimler size tecrübe ve yeterli pratik bilgi sağlayamaz.

Mali müşavirlik ofisimde gerçek evraklar ve gerçek işlemler yaparak çok hızlı temel eğitimle sizleri iş hayatına hazırlayacağım.

Dersler bittiğinde gerek mali müşavirlik ofislerinde, gerekse firmalarda ön muhasebe departmanında çalışabilecek bilgi ve tecrübeye sahip olacaksınız.

Ayrıca herkesten farklı olarak tecrübeniz olacak. İsteyen herkese referans olacağım için "daha önce bir yerde çalıştınız mı?" sorusuna "evet' diyebileceksiniz. İş arama süreniz azalacak ve iş bulduğunuzda daha yüksek maaşla çalışabileceksiniz.

Haftada kaç gün ve hangi saatlerde gelmek istediğiniz konusunda esnek planlama yapabileceğiz.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.