İstanbul Kadıköy Suadiye Etki Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 02.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5873 kurs/özel ders verenden 131 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU, 76 gelen talepten 25 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU

Hakkimizda
Kursumuz, 1987 yilinda kurucu Selahattin Topkaya'nin 27 yillik ögretmenlik ve idarecilik tecrübesine dayanarak MiLLi EGiTiM BAKANLIGI'nin denetimi ve gözetimi altinda hizmete baslamistir.Biz kurum olarak ( Özel Suadiye Etki M.T.S.K ) aile Sirketi yapisinda olup, sürücü adaylarina vermis oldugu izlenimde; her zaman dürüstlügü, hosgörüyü ve iyi egitimi ön plana çikararak, her geçen gün potansiyelini arttirarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

HEDEFiMiZ; Kalite güvence uluslararasi unvanina uygun, kaza yapmadan araç süren iyi sürücüler yetistirerek, 27 yillik tecrübemizi sizlerle paylasmaktadir.

Faaliyet Alanlarimiz
1-Kurumumuzun çalisanlarina ileri sürüs teknikleri  konusunda egitim verilerek ölçme ve degerlendirmeler yapilmaktadir.

2-A2-B-H-E  ve D sinifi sürücü belgesi verilmektedir.

3-Akan trafikte 2005 / 2007 Hyundai çift pedalli araçlarimizla uzman Bay / Bayan hocalarimizla direksiyon dersi verilmektedir.

4-Teorik dersler 18 kisilik siniflarda, konusunda uzman ögretmenler tarafindan Trafik, Motor, ilkyardim dersi 5 gün süre ile egitimimiz ücretsiz verilmektedir.

5- Ehliyet sahibi olan adaylara akan trafikte özel direksiyon dersi verilmektedir.B Ehliyet Nedir?

B sınıfı ehliyet otomobil kullanımı için gerekli olan ehliyet sınıfıdır.

B sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır?

Bu ehliyet sınıfına sahip olan sürücüler;
Otomobil(B),kamyonet(B) ayrıca traktör(F),motor bisiklet(M) ve ATV(B1)
araçlarını kullanabilirler.
Son yapılan değişiklikle beraber şayet istenirse bu ehliyet tipinde sadece otomatik vites araç kullanmak için sürücü kursuna başvuru yapılabilir. Ancak otomatik vites ehliyeti için başvuru yapan sürücüler manuel vitesli araçları kullanamazlar.

B sınıfı ehliyet nasıl alınabilir?

B sınıfı ehliyet almak için öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel ehliyet kurslarından birine kayıt yaptırmalısınız. Yine son yapılan mevzuat değişikliği ile birlikte taban fiyat uygulamasına geçilmiştir. Bu nedenle her il valiliği tarafından belirlenen taban fiyatı ile bütün sürücü kursları il genelinde aynı fiyatı uygulamak zorundadır.2018 yılında da taban fiyat uygulaması devam etmektedir.
Bu nedenle eskiden sürücü adayları için ehliyet kursu seçiminde en önemli kriter, sürücü kursunun fiyatıydı.Ancak artık sürücükurslarının  kalitesi  ve diğer şartları ön plana çıkmaktadır. Hangi kursa giderseniz gidin sürücü kursları size aynı fiyatı vermek zorundadır. Bu nedenle sürücü kursunu seçerken kalitesini araştırmanız unutulmaması gereken bir noktadır.

B sınıfı ehliyet için gerekli olan belgeler nelerdir?

• Nüfus cüzdanı fotokopisi
• Eski sürücü belgeniz varsa fotokopisi
• Öğrenim durumunuzu belirten bir belge veya diplomanız
• 6 Adet fotoğraf
• Sürücü olur sağlık raporu
• Kan grubu kartı
• Adli sicil kaydı beyanı- Sürücü kursunda doldurulacak.
• Adres beyanı-Sürücü kursunda doldurulacak.
• Sözleşme-Sürücü kursunda doldurulacak.

A2 Ehliyet Nedir?

Gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir. A2 ehliyet ne kadar sürede alınır? Sorusuna cevap vermeden önce bu ehliyeti almak için başvuru şartlarına uymanız gerekir. Bunlardan biri yaş sınırıdır. Yeni yasaya göre 18 yaşında olan bireyler başvuru hakkını kullanabilir. Milli eğitim bakanlığına bağlı kurslara giden birey daha sonra bakanlığa bağlı kursun alanında motosiklet ile direksiyon sınavına girerek başarısını tespit ettirir. İlk sınav toplam 50 sorudan oluşur. Motor, trafik, ilkyardım hakkında bilgileriniz ölçülür. Motosiklet sınavında ise kursun size verdiği araçla alana gidersiniz. Düzenlenmiş olan parkurda 35 dakika boyunca ayağınızı yere değdirmeden, düşmeden ve bir yere çarpmadan aracı kullanmanız gereklidir.  
Verilen Kursların Ayrıntıları
SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU