Bu kursu paylaş
0 Yorum

SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 02.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3350 kurs verenden 869 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU, 61 gelen talepten 25 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU

Hakkimizda
Kursumuz, 1987 yilinda kurucu Selahattin Topkaya'nin 27 yillik ögretmenlik ve idarecilik tecrübesine dayanarak MiLLi EGiTiM BAKANLIGI'nin denetimi ve gözetimi altinda hizmete baslamistir.Biz kurum olarak ( Özel Suadiye Etki M.T.S.K ) aile Sirketi yapisinda olup, sürücü adaylarina vermis oldugu izlenimde; her zaman dürüstlügü, hosgörüyü ve iyi egitimi ön plana çikararak, her geçen gün potansiyelini arttirarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

HEDEFiMiZ; Kalite güvence uluslararasi unvanina uygun, kaza yapmadan araç süren iyi sürücüler yetistirerek, 27 yillik tecrübemizi sizlerle paylasmaktadir.

Faaliyet Alanlarimiz
1-Kurumumuzun çalisanlarina ileri sürüs teknikleri  konusunda egitim verilerek ölçme ve degerlendirmeler yapilmaktadir.

2-A2-B-H-E  ve D sinifi sürücü belgesi verilmektedir.

3-Akan trafikte 2005 / 2007 Hyundai çift pedalli araçlarimizla uzman Bay / Bayan hocalarimizla direksiyon dersi verilmektedir.

4-Teorik dersler 18 kisilik siniflarda, konusunda uzman ögretmenler tarafindan Trafik, Motor, ilkyardim dersi 5 gün süre ile egitimimiz ücretsiz verilmektedir.

5- Ehliyet sahibi olan adaylara akan trafikte özel direksiyon dersi verilmektedir.Verilen Kursların Ayrıntıları
SUADİYE ETKİ SÜRÜCÜ KURSU

Yorumlar