İstanbul Kadıköy Tolga Genç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tolga  Genç

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Oyun Havası Kursu , Popping Kursu , Oryantal Kursu , Horon Kursu , Sirtaki Kursu , Düğün Dansı Kursu , Roman Kursu , Halk Oyunları Kursu , Kafkas Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tolga Genç, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 05.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4274 kurs/özel ders verenden 672 . sıradadır. Başta Mandala Dansı olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tolga Genç, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Karadeniz Yöre Eğitmeni: Tolga Genç
1989 İstanbul Bakırköy doğumluyum. Yaklaşık 9 senedir Horon Evi bünyesinde,  Horon Evi anlayışını benimsemiş bir şekilde mutluyum, huzurluyum.  Aldığım Dört senelik eğitimin ardından 2008 de ilk olarak Profesyonel gösteri düzeyinde faaliyetlerde bulunmaya başladım. Ve,  devam etmekteyim.  Son 2 senedir 9 yılda edindiğim doğru horon eğitimini,  geleneksel kültür terbiyesiyle ve layığıyla insanlara Horon Evi çatısı altında üyelere aktarmaya çalışıyorum. Bununla birlikte özel,birebir dersler için mevcut salonum Kadıköy ve Topkapı da bulunmaktadır. İsteğe göre dış mekana çalışmalarına da katılıyorum.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Karadeniz in hırçın dansı, Horonu en iyi en gösterişli şekilde kendi Düğününüz de sahneleyebilir hafızalara kazınabilirsiniz.

Yorumlar