İstanbul Kadıköy Yağmur Aydın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yağmur Aydın

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Kimya Kursu , AYT Biyoloji Kursu , Biyoloji Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , TYT Biyoloji Kursu , TYT Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yağmur Aydın, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 25.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6418 kurs/özel ders verenden 1433 . sıradadır. Başta Kimya olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yağmur Aydın, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
18 yaşındayım.İlkögretim matematik öğretmenliği 1. Sınıfım. Ortaokul öğrencilerine matematik dersi verebilirim.Ayrıca YKS'ye hazırlanan adaylar için AYT TYT biyoloji ve kimya dersi verebilirim. Ortaokul öğrencileri için vereceğim ders ücreti saat başı 40 olmakla beraber lise özel derslerimin saat ücreti 50 tldir. Ders almak isteyenler iletişime geçebilir.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Marmara üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği öğrencisiyim.
Kimya en sevdiğim ders olmakla birlikte bu derste iyiydim. Bu konuda özel ders verebilirim.
Lisede biyolojim iyiydi. Biyolojiyi anlatmam ve akılda kalıcı özgün örnekler vererek öğretebilirim.
Kimya notlarım ve sorularımla iyi bir eğitim verebilirim. Kimyam iyidir.