İstanbul Kağıthane Ceren Biçici

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ceren  Biçici

kağithane, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ceren Biçici, İSTANBUL KAĞITHANE ve civarında hizmet vermekte olup 08.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 431 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ceren Biçici, 143 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İspanyolca ve Ingilizce dersi verilir.

İstek Kemal Özel Atatürk lisesinden mezunum. (Eğitim dili ingilizce)

İstanbul Üniversitesi Ingilizce İktisat Mezunuyum.

İspanya'da University of Girona'da bir sene eğitim gördüm.Dersler İspanyolca ve Katalanca idi.

Buenos Aires Arjantin'de bir sene çalıştım Standard and Poor's adlı şirkette financial language editor olarak. (Finans tercümanlığı üzerine)

Ingiltere'de Queen Mary University of London üniversitesinde pazalama yüksek lisanını bitirdim.

İspanyolcam ve ingilizcem ileri düzeyde. Türk aksanım yoktur ingilizce konuşurken özellikle bire bir konuşma derslerinde daha faydalı olacaktır.

Konuşma ve dil bilgisi konularında yardımcı olabilirim.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

İspanyolca Nedir?

İspanyolca ya da Kastilya dili, Roman dillerinden biri. Dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir.
Dünyada İspanyolca konuşan 470 milyon ila 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.
İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.
Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde anadili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.
İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizce dil bilgisi ve konuşma dersi verilir.
İngilizce dil bilgisi ve konuşma dersi verilir.
İngilizce dil bilgisi ve konuşma dersi verilir.
İngilizce dil bilgisi ve konuşma dersi verilir.
İngilizce dil bilgisi ve konuşma dersi verilir.
İngilizce dil bilgisi ve konuşma dersi verilir.
İngilizce dil bilgisi ve konuşma dersi verilir.