İstanbul Kağıthane Katerina Trohimik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Katerina Trohimik

kağithane, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu , Rusça Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Katerina Trohimik, İSTANBUL KAĞITHANE ve civarında hizmet vermekte olup 09.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6413 kurs/özel ders verenden 3719 . sıradadır. Başta Rusça olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Katerina Trohimik, 48 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Anadilim Rusçadır. Almanca öğretmenliği mezunuyum. Rusça veya Almanca özel ders verilir


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Minsk Eyaleti dilbilimi üniversitesi Almanca öğretmenliği mezunuyum. Özel Almanca ve Rusça dersi veriyorum.
Özel ders Almanca
1 saat aralıksız bütün seviyeler için. Öğretmenim ve anadilim Rusçadır. Benim ve sizin gayretlerinizle bu dili öğrenip iyice kayramak daha kolay olacak