İstanbul Kağıthane Marmaris Sürücü Kursları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

MARMARİS SÜRÜCÜ KURSLARI

kağithane, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , CE Ehliyet Kursu , BE Kursu , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , B Engelli Ehliyet Kursu , G SINIFI EHLİYET Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , Forklift Ehliyeti Kursu , H Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , İş Makinesi Operatörlüğü Kursu , Kule Vinç Oper. Kursu , M Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Personel Yükseltici Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Tavan Vinci Ehliyeti Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
MARMARİS SÜRÜCÜ KURSLARI, İSTANBUL KAĞITHANE ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 2260 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. MARMARİS SÜRÜCÜ KURSLARI, 126 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sevgili sürücü adayları öncelikle şunu belirtmek isteriz ki araba kullanmak hiç kimseye doğuştan gelen bir yetenek değildir. Herkesin bu yeteneği içinde saklıdır. Bize düşen bu yeteneği sabırla, anlayışla ve hoşgörü ile ortaya çıkarmaktır. Kişisel bilgi ve tecrübenizi arttırmak için Özel Direksiyon Dersi alabilirsiniz. Ancak bu konuda uzmanlaşmış deneyimli kişilerden ders almanız hem bu sürecin kısalması açısından hem de sizin güvenliğiniz açısından çok önemlidir.
Bir insan için en kötü şey, yapmayı gözünde büyüttüğü şeydir. Yapmanız gereken en başta kendinize ve eğitmene güvenmeniz. Size göre araç kullanırken zorlanacağınızı düşündüğünüz şeyler nelerdir?
Gelin bunları birlikte çözelim.