İstanbul Kartal Tuna Örsoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuna ÖRSOĞLU

kartal, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuna ÖRSOĞLU, İSTANBUL KARTAL ve civarında hizmet vermekte olup 18.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5740 kurs/özel ders verenden 3602 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuna ÖRSOĞLU, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba ;
Fizik ve İşletme bölümlerini okudum. Hali hazırda özel bi kurumda İstatistik dersi vermekteyim. Çok sayıda özel ders verdim ve olumlu dönüşler aldım. Ders vermiş olduğum öğrencinin başarılı olması bana huzur ve mutluluk veriyor. Benim için ilk amaç para değil, öğrencinin dersi anlaması ve başarısıdır.Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise öğrencileri doğal olarak üniversite sınavına hazırlandıkları için belirli bir stres içerisinde oluyorlar. Dolayısıyla bu aşamada Matematik dersini çalıştırırken bu tür etkenlerin de göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Çocuğu çok sıkmadan ama kontrolü de kaybetmeden ders verilmeye devam edilmelidir.
Orta okul düzeyindeki matematik hem çocukların ergenliğe geçiş dönemi olması, hemde lise hazırlık sınavları nedeniyle sancılı süreçlerden biridir. Burada sadece matematik dersi vermek değil, ayrıca çocuğun dünyasına da inerek çalışılmalı diye düşünüyorum
Bir ilk okul öğrencisini Matematiğe küstürürseniz, ilerleyen yıllarda sadece Mateamatik dersini değil, analitik düşünmesini de engeller. Bu yüzden ilkokul düzeyindeki çocuğa matematik sevdirerek anlatılmalı.
Bu alanda da çocukla iletişimi güçlü tutarak özel Matematik dersi vermekteyim.
Matematik geçmişte olduğu gibi günümüzün ve geleceğin en önemli bilimlerinden biridir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin matematikteki başarısını sadece ders olarak algılamamak gerekiyor.

Kartal, Maltepe Kadıköy Bölgesine kadar özel ders verebilmekteyim.
Yaklaşık 10 Yıldır özel bi kurumda matematik ve istatistik dersi vermekteyim. Bunun yanında çok sayıda matematik özel dersi de verdim.
Verdiğim derslerde öğrenci ile birebir iletişim halinde kalarak başarının takip ile geldiğine inanarak çalışmaktayım.
Lise ve ortaöğretim düzeyinde matematik dersi vermekteyim.
KPSS Matematik alanında da ders vermekteyim.