İstanbul Kartal Türk Sürüş Akademisi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ

kartal, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ, İSTANBUL KARTAL ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4700 kurs/özel ders verenden 3727 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türk Sürüş Akademisi  TÜRKİYE OTOMOBİL SPORLARI FEDERASYONU  ( TOSFED ) tarafından ileri sürüş teknikleri eğitimlerini ve eğitim sertifikalarını  vermeye yetkilendirilmiş bir eğitim kuruluşudur.
TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ , Emniyet Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Milli İstihbarat Teşkilatı başta olmak üzere  kamu kuruluşları, Belediyeler, Özel sektör firmalarına ve Ferdi katılımcılara İleri sürüş teknikleri eğitimleri veren bir kuruluştur. Kuruluşumuzun uzman eğitmenleri ile 14 yıldır yaklaşık 100.000  kişiye sürüş  eğitimi verilmiş ve verilmeye devam edilmektedir.