İstanbul Kartal Türk Sürüş Akademisi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ

kartal, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ, İSTANBUL KARTAL ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5352 kurs/özel ders verenden 3727 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türk Sürüş Akademisi  TÜRKİYE OTOMOBİL SPORLARI FEDERASYONU  ( TOSFED ) tarafından ileri sürüş teknikleri eğitimlerini ve eğitim sertifikalarını  vermeye yetkilendirilmiş bir eğitim kuruluşudur.
TÜRK SÜRÜŞ AKADEMİSİ , Emniyet Müdürlüğü, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Milli İstihbarat Teşkilatı başta olmak üzere  kamu kuruluşları, Belediyeler, Özel sektör firmalarına ve Ferdi katılımcılara İleri sürüş teknikleri eğitimleri veren bir kuruluştur. Kuruluşumuzun uzman eğitmenleri ile 14 yıldır yaklaşık 100.000  kişiye sürüş  eğitimi verilmiş ve verilmeye devam edilmektedir.


Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

Defansif ve İleri Sürüş Nedir?

Araç kullanmak, seyahat etmek, motorlu taşıtların hızları ve yapısı gereği riskli bir faaliyettir. Defansif sürüş, bu faaliyet esnasında, riskleri en asgariye indirme ve olumlu sürücü tutumları sergileme hususunda geliştirilen sürüş tekniğidir. Sürücü ve diğer yol kullanıcılarının güvenliği için tasarlanmış bir tür sürüş uygulamasıdır. Öğrenmenin ve uygulayabilmenin en iyi yolu, sertifikalı bir eğitim kurumundan ya da uluslararası standartlarda bu sertifikaya sahip olan kurum ve kuruluşlardan alabileceğiniz, savunmaya dayalı sürüş eğitimleridir.