İstanbul Kartal Uğur Demirbaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Uğur Demirbaş

kartal, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Heykel Kursu , Yağlı Boya Kursu , Kısa Film Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Turizm Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Uğur Demirbaş, İSTANBUL KARTAL ve civarında hizmet vermekte olup 02.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5743 kurs/özel ders verenden 1339 . sıradadır. Başta Resim olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Uğur Demirbaş, 50 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
18 yıllık öğretmenlik deneyimi, Yüksek lisans mezunu, bireysel öğrenci yetiştirmede deneyimi ve kalite, güvenirlilik, resmin her alanında etkin eğitim, proje odaklı eğitim, sergi, müze rehberliği


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Heykel Nedir?

Taş, tunç, bakır, kil, alçı, ağaç, fildişi vb. gibi maddelerden kalıba dökülerek, yontularak ya da yoğrulup pişirilerek yapılan insan, hayvan vb. biçimlerini yansıtan sanat yapıtıdır.