İstanbul Küçükçekmece Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

KÜÇÜKÇEKMECE AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU

küçükçekmece, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
KÜÇÜKÇEKMECE AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU , İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 22.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3761 kurs verenden 1921 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 6 farklı kurs vermektedir. KÜÇÜKÇEKMECE AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU , 24 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Yabancı dil eğitiminde 100. yılını geride bırakan köklü bir kuruluş olan Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye'de 107 ve Yurtdışında 6 temsilciliği her yıl 150.000 civarı öğrenci mezun etmektedir. Küçükçekmece Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu 2014 yılında açılmıştır.
Küçükçekmece Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu, İstanbul'un en büyük Amerikan Kültür Derneği Dil Okuludur.
Ayrıca 2000 yılında faaliyete geçen ABD temsilciliği ile de Türkiye’deki eğitimlerinde belli bir düzeye gelen başarılı öğrencilerine diledikleri takdirde yurtdışında eğitim fırsatı sunmaktadır. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisidir.
Hedefimiz; edinmiş olduğumuz deneyimler ve sonuca varan yöntemlerimiz ile kısa sürede iyi seviyede dil öğrenmelerinize katkıda bulunmak ve iş hayatınızda daha etkin ve aktif rol almanızı sağlamaktır.


Verilen Kursların Ayrıntıları
BRİTİSH CULTURE BAYRAMPAŞA - İNGİLİZ KÜLTÜR BAYRAMPAŞA ŞUBESİ  
BRİTİSH CULTURE BAYRAMPAŞA - İNGİLİZ KÜLTÜR BAYRAMPAŞA ŞUBESİ  
Yabancı dil eğitiminde 100. yılını geride bırakan köklü bir kuruluş olan Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye'de 107 ve Yurtdışında 6 temsilciliği her yıl 150.000 civarı öğrenci mezun etmektedir. Küçükçekmece Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu 2014 yılında açılmıştır. Küçükçekmece Amerikan Kültür Derneği Dil Okulu, İstanbul'un en büyük Amerikan Kültür Derneği Dil Okuludur. Ayrıca 2000 yılında faaliyete geçen ABD temsilciliği ile de Türkiye’deki eğitimlerinde belli bir düzeye gelen başarılı öğrencilerine diledikleri takdirde yurtdışında eğitim fırsatı sunmaktadır. Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları Türkiye’nin ve Dünya’nın en yaygın dil okullarından birisidir. Hedefimiz; edinmiş olduğumuz deneyimler ve sonuca varan yöntemlerimiz ile kısa sürede iyi seviyede dil öğrenmelerinize katkıda bulunmak ve iş hayatınızda daha etkin ve aktif rol almanızı sağlamaktır.
Ülkemizde ilköğretim ve lise öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem, öğrencilerimizin özellikle ilköğretim 2. kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke çapında yapılan sınavlara hazırlanmalarıdır. Çünkü bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamakta ve gereken değeri verememektedirler.

Öte yandan, üniversite döneminde ciddi olarak İngilizce eğitimine başlandığında bu sefer de öğrenmeyi engelleyen ön yargıların ve dışsal algıların dil eğitimini zorlaştırdığını görüyoruz. Şöyle ki; 7 yaşında bir öğrencinin yabancı dil öğrenirken gösterdiği çabukluğu ilerleyen yaşlardaki (örneğin; 20 li yaşlara gelince) yetişkin öğrencilerde aynı düzeyde göremiyoruz. Oysa, dil eğitimi, gelişmiş tüm ülkelerde ilköğretim çağlarında, öğrenci daha ergenliğe geçmeden tamamlanan bir öğrenim sürecidir.

Özet olarak, İngilizce eğitimi ne kadar  erken yaşta verilirse o derecede kolay ve başarılı olur.
Bu nedenle, öğrencilerinizin herhangi bir sınav kaygısı taşımadıkları ve eğitimi engelleyen ön yargıların oluşmadığı ilköğretim 1.sınıftan başlayarak ilköğretim 2. kademe birinci sınıfta tamamlanan 6 yıl süreli eğitim sürecinde onlara İngilizce'yi ana dillerine yakın derecede öğretiyoruz. Böylelikle, İngilizce ile ilgili (genel tekrarlar dışında) hayat boyu sorun yaşamayacakları bir İngilizce eğitimini onlara veriyoruz. Bu eğitim modelimizde öğrencimiz, hafta sonu bir yarım gün kurumumuza gelerek, sınav telaşlarına başlayacağı "ilköğretim 2.kademede başlayıp lise son sınıfa kadar devam eden süreç öncesi İngilizce'yi gerçekten öğrenip hayat boyu kullanabilecek düzeye gelecektir.
BRİTİSH CULTURE BAYRAMPAŞA - İNGİLİZ KÜLTÜR BAYRAMPAŞA ŞUBESİ  0212 628 80 80
BRİTİSH CULTURE - İNGİLİZ KÜLTÜR BAYRAMPAŞA ŞUBESİ  

Yorumlar