İstanbul Küçükçekmece Irmak Src

Bu kursu paylaş
0 Yorum

IRMAK SRC

küçükçekmece, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Forklift Ehliyeti Kursu , Sürücü Kursu , İş Makinesi Operatörlüğü Kursu , Kule Vinç Oper. Kursu , Personel Yükseltici Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Tavan Vinci Ehliyeti Kursu , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , Orta Düzey Yönetici Kursu , Üst Düzey Yönetici Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
IRMAK SRC, İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 228 . sıradadır. Başta Sürücü olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. IRMAK SRC, 62 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Irmak SRC Mesleki Yeterlilik Kursu
SRC Belgesi ÜDY ve ÜDY Belgeleri, Karayolu Taşımacılık Faaliyetleri İle İlgili Gerekli Belgelerin Bir Çoğunun Eğitimini Vermektedir ya da Psikoteknik Belgesi Gibi hemen her alanda karşımıza çıkan yeterlilik belgesinin testlerini psikolog denetiminde yüksek teknoloji ile gerçekleştirmektedir

Fotoğraflar
IRMAK SRC IRMAK SRC IRMAK SRC IRMAK SRC IRMAK SRC IRMAK SRC IRMAK SRC IRMAK SRC IRMAK SRC IRMAK SRC

Forklift Ehliyeti Nedir?

Forklift türü makineleri kullanabilmek için alınması kanunen zorunlu operatörlük belgesidir.

Sürücü Nedir?

Sürücü Belgesi, yetkili kurumlar tarafından verilen, karayolunda seyreden motorlu veya motorsuz araçların bireyler tarafından idare edilebilmesine olanak tanıyan, kimlik işlevi görebilen resmi belgedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Kursumuzda Src, Ody,Üdy eğitimlerinin yanı sıra Psikoteknik test merkezimizde kendi bünyemizderdir. Src Belgesini Bizden alan adaylarımıza psikoteknik raporu için indirim uygulanmaktadır.