Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mert  Söğüt

küçükçekmece, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mert Söğüt, İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 24.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3339 kurs verenden 74 . sıradadır. Başta İlkokul İngilizce Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. Mert Söğüt, 3 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Hakkında:
İstanbul Kültür Üniversitesi 3.sınıf İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Lisede dil sınıfından mezun olup üniversite sınavını kazandıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi'ne yerleştim ve burada 1 yıllık zorlu bir hazırlık sürecinden geçtim. Hazırlık eğitimimi C-1 C-2 (Upper Intermediate-Advanced) seviyesinde bitirdim.  Bölümümde kendimi akademik anlamda oldukça geliştirdiğime inanıyorum. İngilizceyi sevmiyorum, yapamıyorum, başaramıyorum diyen öğrencilere İngilizceyi sevdireceğime inanıyorum.
Ders Mekanı
DERSLERİ İSTEĞE GÖRE ÖĞRENCİNİN EVİNDE KENDİ EVİMDE VEYA DIŞARIDA VERMEKTEYİM.
Ders Türleri
Gerek gramer olsun, gerek kelime bilgisi, onların cümle içinde kullanışı, makale-essay yazma,hikaye yazma, okuduğunu anlama konusunda da dersler tercihe göre verilecektir.
Dersin İşlenişi:
Öncelikle öğrencinin seviyesi tespit edildikten sonra derslere başlanacaktır. Eksik olunan yerler tespit edildiğinde onları mümkün olduğunca giderip, ingilizceyi daha iyi nasıl kullanırız, doğru bir dilbilgisiyle öğreneceğiz. Dersler işlendikçe öğrenciye kendim hazırlamış olduğum bir takım sınavlar uygulanacaktır.  Ayrıca; Kendi hazırlamış olduğum tarama testleri, quizler yapılacak, kelime oyunları, interaktif videolar izletilecektir; yani ders mümkün olduğunca eğlenceli hale getirelecektir.
ÜCRET:45 TL SAAT BAŞI


Verilen Kursların Ayrıntıları
Hakkında: İstanbul Kültür Üniversitesi 2.sınıf İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Lisede dil sınıfından mezun olup üniversite sınavını kazandıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi'ne yerleştim ve burada 1 yıllık zorlu bir hazırlık sürecinden geçtim. Hazırlık eğitimimi C-1 C-2 (Upper Intermediate-Advanced) seviyesinde bitirdim. Bölümümde kendimi akademik anlamda oldukça geliştirdiğime inanıyorum. İngilizceyi sevmiyorum, yapamıyorum, başaramıyorum diyen öğrencilere İngilizceyi sevdireceğime inanıyorum. İlkokul,ortaokul,lise,üniversite hazırlık öğrencilerini mutlaka bekliyorum. Ders Mekanı Dersleri isteğe göre öğrencinin evinde veya kendi evimde vermekteyim. Ders Türleri Gerek gramer olsun, gerek kelime bilgisi, onların cümle içinde kullanışı, makale-essay yazma,hikaye yazma, okuduğunu anlama konusunda da dersler tercihe göre verilecektir. Dersin İşlenişi Öncelikle öğrencinin seviyesi tespit edildikten sonra gerekli çalışmalara başlanacaktır. Eksik olunan yerler tespit edildiğinde onları mümkün olduğunca giderip, öğrenci daha ileri bir seviyeye getirelecektir. Kendi hazırlamış olduğum tarama testleri, quizler yapılacak, kelime oyunları, interaktif videolar izletilecektir; yani ders mümkün olduğunca eğlenceli hale getirelecektir. Ücret: 40 TL/SAAT İletişim Telefon adresime ulaşamadığınız takdirde whatsapp veya sms yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar