İstanbul Kağıthane Nasser Vardani

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nasser Vardani

kağithane, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Farsça Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nasser Vardani, İSTANBUL KAĞITHANE ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5976 kurs/özel ders verenden 450 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nasser Vardani, 82 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Profesyonel yabancı hocadan makul fiyattan İngilizce dersleri. Ücretsiz deneme dersi verilir.  


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Farsça Nedir?

Farsça; İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan Hint-Avrupa dil ailesine mensup dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin bir kolu olan Hint-İran dillerinin İran öbeğine bağlıdır. Antik Pers halkının konuştuğu dilden türemiştir. Farsça ve lehçeleri İran, Afganistan ve Tacikistan'da resmî dil statüsündedir. CIA World Factbook'a göre İran, Afganistan, Tacikistan ve Özbekistan'da yaklaşık 100 milyon kişinin anadili Farsça'dır. Hindistan ve Pakistan başta olmak üzere diğer ülkelerde de bir o kadar daha kişinin bu dili konuştuğu tahmin edilmektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lisanslı yabancı hocadan makul fiyattan İngilizce dersleri. Ücretsiz deneme dersi verilir.  
Klasik ve modern Farsça dersi verilir. Ücretsiz örnek ders.