Bu kursu paylaş
0 Yorum

RÜZGAR SÜRÜCÜ KURSU

küçükçekmece, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
RÜZGAR SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 28.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3360 kurs verenden 1171 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. RÜZGAR SÜRÜCÜ KURSU, 38 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Rüzgar Sürücü Kursu 2013 yılında Halkalıda hizmet vermeye başlayan ve bugüne kadar binlerce kursiyere başarıyla ehliyet kazandıran kaliteli bir kurs olmuştur.
Alanında uzman eğitim kadrosu, son model araçları ile öğrencilerimize doğru araç kullanma becerilerini öğretirken; güvenli sürüş teknikleri ile daha iyi bir sürücü olmalarını sağlayacak düşünce yapısını kazandırmayı ilke edindik.
Kalite, teknoloji ve güvenden taviz vermeyen eğitim anlayışımız ile beklentilerinizi karşılamanın, mutlu ve dost müşteriler edinmenin kıvancını yaşıyoruz.Rüzgar Sürücü Kursu’nun çok tercih edilmesinin asıl sebebi kursiyerlerle düzeyli ve sıcak bir ilişki kurulması, ödemelerde kolaylıklar sağlanması yanında kaliteli bir eğitim vermesidir.Kursumuzda A1, A2 (MOTOSİKLET), B (MANUEL OTOMOBİL), B (OTOMATİK OTOMOBİL) ve D (OTOBÜS) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Ayrıca özel direksiyon dersleri de vererek araç kullanımını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Rüzgar Sürücü Kursu sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Fotoğraflar
RÜZGAR SÜRÜCÜ KURSU RÜZGAR SÜRÜCÜ KURSU RÜZGAR SÜRÜCÜ KURSU

Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar