İstanbul Küçükçekmece Sefaköy Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sefaköy Sürücü Kursu

küçükçekmece, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , CE Ehliyet Kursu , BE Kursu , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , B Engelli Ehliyet Kursu , G SINIFI EHLİYET Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , Forklift Ehliyeti Kursu , H Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , İş Makinesi Operatörlüğü Kursu , Kule Vinç Oper. Kursu , M Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Personel Yükseltici Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Tavan Vinci Ehliyeti Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sefaköy Sürücü Kursu, İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE ve civarında hizmet vermekte olup 16.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 1027 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sefaköy Sürücü Kursu, 261 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sefaköy Sürücü Kursu, 1991 tarihinde eğitim ve öğretim hizmetine başlamıştır.Bu güne kadar 18.000 kişiyi ehliyet sahibi yapmıştır. Sefaköy Sürücü Kursu Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %86 seviyelerindedir.  Sefaköy sürücü kursu binası Sefaköy metrobüs durağında olup Arel üniversitesinin yanındadır.Küçükçekmecedeki sürücü kursları arasında saygın bir yere sahiptir.Sefaköy sürücü kursumuzun başka şubesi yoktur. İnternette ve başka mecralarda ünvanımızı kullanarak yayın yapılmaktadır bunlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtmek isteriz.Taklitlerimizden sakınmanızı önemle rica ederiz. Ehliyet almayı düşünüyorsanız bize danışmadan karar vermeyin..!Kursumuzun hizmetleri arasında Ehliyeti olupta trafiğe çıkamayan sürücü adayları na özel direksiyon dersi vermek vardır.Ehliyetiniz var ama trafiğe çıkmaya cesaret edemiyormusunuz.?Gelin Sefaköy sürücü kursuna alanlarında uzman direksiyon öğretmenlerimiz eşliğinde son model arabalarla programınızı yapıp direksiyon dersine gönderelim ve trafikte araba kullanır hale getirelim.paketprogramımız sayesinde trafiğe %100 çıkma garantisi veriyoruz. Teorik dersler görsel cihazlarla donatılmış geniş ve ferah sınıflarda verilmektedir. Kursiyerler direksiyon çalışmalarına servis araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir. Direksiyon eğitimi, standartlara uygun eğitim pisti ve akıcı trafikte verilmektedir. Ayrıca direksiyon sınavlarına adaylarımız servisle götürülmektedir.


Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek, trafik canavarını evinde yok etmektir.Kursun, ilkyardım, motor ve trafik dersleri alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler tarafından verilmektedir. 26 yıllık deneyimiyle, kaliteli eğitimi, huzurlu ortamıyla, sertifikalı hocaları ve son model otomobil , motorsiklet ve otobüsleri ile Sefaköy Sürücü Kursu sizi bekliyor.

Fotoğraflar
Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu Sefaköy Sürücü Kursu


Verilen Kursların Ayrıntıları
B Sınıfı Sürücü Belgesi ( otomobil - kamyonet )
İçin Yaş Sınırı: 18 (Yaşını doldurup 19 den gün almış olmak,sürücü kursuna kayıt olunduğunda dönem açılış tarihinde yaşını doldurmuş olmak)
Kapsamı: M sınıfı, B1 Sınıfı ve F sınıfı ehliyet ile sürülebilen araçlar
Kullanabildiği Araçlar: B sınıfı sürücü belgesi otomobil ve kamyonet kullanacaklara verilir. Belge sahibi, ilgili tip onayı yönetmeliklerine aykırı olmamak ve 29/5/2013 tarihli ve 28661 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde belirtilen; eğitimi tamamlamak ya da yetenek ve davranış sınavını geçmiş olmak kaydıyla azami yüklü ağırlığı 4.250 kilograma kadar olan birleşik araçları da kullanabilir.

B sınıfı ehliyet direksiyon sınavı yeni yönetmeliğe göre 35 dakika olarak yapılmaktadır. .Sınava katılacak Her adaya sınavdan önce randevu verilmektedir verilen direksiyon sınavı randevusuna zamanında gelmeyen adaylar kesinlikle sınava katılamazlar.
A2 Sınıfı Sürücü Belgesi
İçin Yaş Sınırı : 18 (Yaşını doldurup 19 den gün almış olmak,sürücü kursuna kayıt olunduğunda dönem açılış tarihinde yaşını doldurmuş olmak)
Kapsamı: M ve A1 sınıfı ehliyet ile sürülebilen araçlar
Kullanabildiği Araçlar : A2 sınıfı sürücü belgesi gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.

A2 Ehliyet Direksiyon Sınavı Yeni sınav sistemine göre 35 dakika olarak yapılmaktadır.Sınava girecek Her adaya sınavdan önce randevu verilmektedir verilen direksiyon sınavı randevusuna zamanında gelmeyen adaylar kesinlikle sınava katılamazlar.Aday ilk önce 20 cm genişliğinde 8-10 metre uzunluğunda platform üzerinde motoru sürüp dubaların içinde slalom yaptıktan sonra parkuru tamamlıyor . Daha sonra Sınav yapıcı komisyonun vereceği karara bağlı olarak akan trafiğin içinde Motor kullandırılıyor ve komisyon üyeleri Sürücü Kursunun kendilerine tahsis ettiği araçla adayı takip edip kullanmasını gözlüyor. Başarısız olan adaylar 30 dakikalık süre dolmadanda komisyon isteğine bağlı olarak sınavı sonlandırılıyor.
A1 Sınıfı Sürücü Belgesi
İçin Yaş Sınırı: 16 (Yaşını doldurup 17 den gün almış olmak,sürücü kursuna kayıt olunduğunda dönem açılış tarihinde yaşını doldurmuş olmak)
Kapsamı: M sınıfı ehliyet ile sürülebilen araçlar
Kullanabildiği Araçlar: A1 sınıfı sürücü belgesi silindir hacmi 125 santimetreküpü, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.
A Sınıfı Sürücü Belgesi
İçin Yaş Sınırı: 20 (Yaşını doldurup 21 den gün almış olmak,sürücü kursuna kayıt olunduğunda dönem açılış tarihinde yaşını doldurmuş olmak)
Deneyim Şartı: 24 Yaş bitip 25 yaşından gün alınmış ise deneyim şartı aranmaz . Yaş 24 den küçük ise enaz 2 yıllık A2 sürücü belgesi sdahibi olmak .
Kapsamı: M ,A1 ve A2 sınıfı ehliyet ile sürülebilen araçlar
Kullanabildiği Araçlar: A sınıfı sürücü belgesi sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir