İstanbul Maltepe B-Fit Zümrütevler

Bu kursu paylaş
0 Yorum

B-FİT ZÜMRÜTEVLER

maltepe, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Antigravity Yoga Kursu , Hamile Pilatesi Kursu , Hamile Yogası Kursu , Kinesiyoloji Kursu , Reformer Pilates Kursu , Pilates Kursu , Yoga Kursu , Tai Chi Kursu , Meditasyon Kursu , Pilates Özel Ders , Çocuk Yogası Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
B-FİT ZÜMRÜTEVLER, İSTANBUL MALTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 3057 . sıradadır. Başta Hamile Pilatesi olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. B-FİT ZÜMRÜTEVLER, 22 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SALONUMUZ KADINLARA ÖZELDİR.

Fotoğraflar
B-FİT ZÜMRÜTEVLER B-FİT ZÜMRÜTEVLER B-FİT ZÜMRÜTEVLER B-FİT ZÜMRÜTEVLER B-FİT ZÜMRÜTEVLER

Antigravity Yoga Nedir?

Christopher Harrison: AGF, yoga, jimnastik, akrobasi, kiresis, dans, pilates gibi disiplinlerinden alınan hareketlerle yarattığım oldukça özel ve bir o kadar da eğlenceli bir spor. Süspansiyon fitness ve hava yoga tekniği ile olarak da tanımlanabilir.

Hamile Pilatesi Nedir?

Gebelik, kadının fiziksel, hormonal ve psikolojik açıdan birçok değişiklik yaşadığı uzun bir süreçtir. Gebelikte salgılanan bazı hormonlar ve büyüyen bebeğin ağırlığı, annenin kas ve iskelet sisteminde birtakım değişiklikler yaratır. Annede bel ve sırt ağrıları görülebilir, bağ dokusu gevşer, eklemler kolay yaralanabilir, özellikle el ve ayak bileklerinde oluşan ödem, karpal tünel ve tarsal tünel sendromuna neden olabilir. Hamilelik boyunca bebeğin ağırlığının rahime yaptığı bası ve yerçekiminin etkisiyle pelvis tabanı yaklaşık 2.5 cm aşağıya çöker.Pelvik taban kaslarındaki bu sarkma anne adayına idrar kaçırma gibi yaşam kalitesini düşüren daha birçok sıkıntı yaşatabilir.Kısacası güçlü pelvik taban kasları, doğum sırasında ve sonrasında anne adayları için büyük önem taşır. Pilateste bu kasları kuvvetlendirmek için yapılacak en doğru ve güvenli egzersizleri içerir. Hamile pilatesi bu problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır.