İstanbul Maltepe Hatice İncekara

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hatice İncekara

maltepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Sabun Kursu , Diksiyon Kursu , Psikoterapi Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Photoshop Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Corel Draw Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hatice İncekara, İSTANBUL MALTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 04.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6453 kurs/özel ders verenden 2361 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hatice İncekara, 160 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Peyzaj Mimarlığı 2003 mezunuyum. 14 yıllık tecrübe ile 3ds max Vray Photoshop illustrator inDesign Corel Draw Autocad dersleri vermekteyim.iletişim:5384112189

Fotoğraflar

Sabun Nedir?

Sabun, suyla birleştiğinde temizlemede kullanılan maddelerden kalıp ya da sıvı şekilde olanlara verilen genel isimdir. Sabunun temizleyici etkisi, suyu çeken ince bir tabaka ile yağ parçacıklarını sarabilme yeteneğinden kaynaklanır.

Diksiyon Nedir?

Diksiyon kelimesi Latince’den gelmektedir. Kelimeleri, duyguları ve düşünceleri en iyi şekilde anlatma olarak tanımlayabiliriz. Başka bir deyişle sözü söyleme sanatıdır diksiyon. Duygu ve düşüncelerimizi en iyi, en anlaşılır biçimde ortaya koyabilmek için sözcüklerin seçiminden, sesimizi ayarlamaktan, vurguları doğru yerlere koymaktan, heceleri ayırmadan konuşmaktan vücut dilini katmaya kadar bir bütün oluşturabiliriz. Ortaya çıkan diksiyonumuzdur. Diksiyon bütün bu parçalardan oluşan bir bütündür.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Peyzaj Mimarlığı 2003 mezunuyum. 14 yıllık tecrübe ile 3ds max Vray Photoshop illustrarör Corel draw inDesign Autocad dersleri vermekteyim.