İstanbul Maltepe Tanju İlbay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tanju İlbay

maltepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Fitness Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tanju İlbay, İSTANBUL MALTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 25.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5989 kurs/özel ders verenden 1227 . sıradadır. Başta Fitness olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tanju İlbay, 24 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU 3.KADEME KIDEMLİ ANTRENÖRÜM.ANTRENÖRLÜĞÜNÜ YAPTIĞIM SPOR SALONUNDA KİŞİYE ÖZEL BİREBİR ÖZEL DERSLER VERMEKTEYİM.

Fotoğraflar

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrakavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir

Fitness Nedir?

Fitness, genel olarak ülkemizde body building sporu ile özdeşleştirilir. Kelimenin anlamını tam olarak bilmeyen kişiler ise, çok farklı bir spor dalı olduğunu düşünür. Aslına bakarsanız fitness kelimesi, bu iki kavramı da tam olarak karşılamaz. Fitness sağlıklı olmak, formda olmak anlamlarını içerir.
Verilen Kursların Ayrıntıları