Ücretsiz Teklif Al

Zeynel Akın

Kurs Yeri : MALTEPE, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

İngilizce kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Ben kimim?
Doğuş Üniversitesi İngilizce Psikoloji son sınıf öğrencisiyim.
Lewis School of English ( İngiltere'de bir dil okulu) tarafından verilmiş yabancı dil sertifikasına sahibim.
Kadriye Faik Koparan İlköğretim Okulunda bir proje kapsamında İngilizce öğretmenliği yaptım.
Özel ders tecrübem 3,5 yıla ulaştı.
Dersler nerede işlenir?
Dersler, Maltepe'de ikamet ettiğim kendi evimde gerçekleşmesi,evin ders işlemeye müsaitliği bakımından tercihimdir.. Özel durumu olan öğrencilerin ikamet yerleri yakınsa,evlerine gidebilir veya dışarıda sessiz bir ortamda işlenebilir.
Dersler nasıl işlenir?
Dersler her zaman için birebir işlenmektedir.Grup derslerini öğrenci motivasyonu açısından riskli olduğu için uygun bulmuyorum.Derslere öğrencinin seviyesi belirlendikten sonra,özel bir program çıkartılıp başlanır. Öğrencinin sadece dil bilgisi yeteneğinin geliştirmenin yanlış olduğu kanaatinde olduğum için öğrencileri okuma,yazma,işitme,konuşma becerilerinin yanında ücretsiz telaffuz dersleri ile kelimeleri kusursuzca kullanabilmeleri için yardımcı oluyorum.
Kimler faydalanabilir?
Derslerimizin temel amacı İngilizce dilini tam anlamıyla öğrenmektir. Dolayısıyla sadece Yds,Toefl,Ielts gibi sınavlara yönelik becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere derslerimiz uygun değildir.  Derslerimize okuma-yazmayı bilen her yaştan öğrenci katılabilir.


Kurs Detayı

Ben kimim? Doğuş Üniversitesi İngilizce Psikoloji son sınıf öğrencisiyim. Lewis School of English ( İngiltere'de bir dil okulu) tarafından verilmiş yabancı dil sertifikasına sahibim. Kadriye Faik Koparan İlköğretim Okulunda bir proje kapsamında İngilizce öğretmenliği yaptım. Özel ders tecrübem 3,5 yıla ulaştı. Dersler nerede işlenir? Dersler, Maltepe'de ikamet ettiğim kendi evimde gerçekleşmesi,evin ders işlemeye müsaitliği bakımından tercihimdir.. Özel durumu olan öğrencilerin ikamet yerleri yakınsa,evlerine gidebilir veya dışarıda sessiz bir ortamda işlenebilir. Dersler nasıl işlenir? Dersler her zaman için birebir işlenmektedir.Grup derslerini öğrenci motivasyonu açısından riskli olduğu için uygun bulmuyorum.Derslere öğrencinin seviyesi belirlendikten sonra,özel bir program çıkartılıp başlanır. Öğrencinin sadece dil bilgisi yeteneğinin geliştirmenin yanlış olduğu kanaatinde olduğum için öğrencileri okuma,yazma,işitme,konuşma becerilerinin yanında ücretsiz telaffuz dersleri ile kelimeleri kusursuzca kullanabilmeleri için yardımcı oluyorum. Kimler faydalanabilir? Derslerimizin temel amacı İngilizce dilini tam anlamıyla öğrenmektir. Dolayısıyla sadece Yds,Toefl,Ielts gibi sınavlara yönelik becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere derslerimiz uygun değildir. Derslerimize okuma-yazmayı bilen her yaştan öğrenci katılabilir.