Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeynel Akın

maltepe, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeynel Akın, İSTANBUL MALTEPE ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3343 kurs verenden 1156 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Zeynel Akın, 23 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Ben kimim?
Doğuş Üniversitesi İngilizce Psikoloji son sınıf öğrencisiyim.
Lewis School of English ( İngiltere'de bir dil okulu) tarafından verilmiş yabancı dil sertifikasına sahibim.
Kadriye Faik Koparan İlköğretim Okulunda bir proje kapsamında İngilizce öğretmenliği yaptım.
Özel ders tecrübem 3,5 yıla ulaştı.
Dersler nerede işlenir?
Dersler, Maltepe'de ikamet ettiğim kendi evimde gerçekleşmesi,evin ders işlemeye müsaitliği bakımından tercihimdir.. Özel durumu olan öğrencilerin ikamet yerleri yakınsa,evlerine gidebilir veya dışarıda sessiz bir ortamda işlenebilir.
Dersler nasıl işlenir?
Dersler her zaman için birebir işlenmektedir.Grup derslerini öğrenci motivasyonu açısından riskli olduğu için uygun bulmuyorum.Derslere öğrencinin seviyesi belirlendikten sonra,özel bir program çıkartılıp başlanır. Öğrencinin sadece dil bilgisi yeteneğinin geliştirmenin yanlış olduğu kanaatinde olduğum için öğrencileri okuma,yazma,işitme,konuşma becerilerinin yanında ücretsiz telaffuz dersleri ile kelimeleri kusursuzca kullanabilmeleri için yardımcı oluyorum.
Kimler faydalanabilir?
Derslerimizin temel amacı İngilizce dilini tam anlamıyla öğrenmektir. Dolayısıyla sadece Yds,Toefl,Ielts gibi sınavlara yönelik becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere derslerimiz uygun değildir.  Derslerimize okuma-yazmayı bilen her yaştan öğrenci katılabilir.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Merhabalar,
Çalışmalarımız ve hakkımda ön bilgi edinebilmeniz için özetle sizi sıkmadan bahsetmek istiyorum.

Tecrübelerim:?

-İngiltere'de bir senelik dil eğitimimin ardından özel ders serüvenim başladı.
-Kadriye Faik Koparan İlköğretim Okulunda 2 dönem 4.sınıflara İngilizce öğretmenliği yaptım.
-Bir şirket aracılığı ile 2 senedir İngilizce-Türkçe çeviri yapmaktayım.
-Birebir özel derste hemen her yaş grubunda öğrencilerim oldu.
?Ebeveynler için;

-Çocuklarınıza kaliteli bir eğitimin yanında psikolojik rehberlikte yaparak diğer derslerine karşı da motivasyonunu arttırmalarını sağlarım.
-Gelişim psikolojine ilgi duyduğum için çocuklarla iç içe olabileceğim projelerde yer aldım.Dersi öğrencinin dünyasına göre anlatmaya çalışırım.?


18-25 Yaş aralığı için;

-Sizlere gerek okul gerekse sosyal hayatınızda kullanabileceğiniz dil becerisi kazandırmayı hedefliyorum. Bu dil becerisini kazandıktan sonra konuşma zincirinizi kırmış,akıcı,temiz bir ingilizceyle konuşmuş olabileceksiniz.
-Dersler sohbet edasıyla ilerler,özellikle konuşma becerileri üzerinde durmaya çalışırım. Yeteri seviyeye geldiklerinde onları İngilizce konuşma kulüpleri ile tanıştırır bu kulübün etkinliklerine katılmalarını, yabancı insanlarla yüz yüze pratik yapabilmelerini sağlarım.


25 veya üstü yaş aralığı için;

?Sizlere kaliteli ve disiplinli bir eğitim vermeye çalışırım. Yoğun iş temponuz veya İngilizceye çok ayıracak vaktiniz olmadığının farkında olarak sizleri ev ödevleri gibi çalışmalarla yormamaya çalışırım. Özellikle yurt dışı gezilerinizde,iş hayatınızda ve sosyal hayatınızda kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir dile sahip olmanızı sağlamaya çalışırım.
Yeteri seviyeye geldiğinizde sizleri İngilizce konuşma kulüpleri ile tanıştırır bu kulübün etkinliklerine katılmanızı, yabancı insanlarla yüz yüze pratik yapabilmenizi sağlarım.?


?Derslerde neler yapılıyor?

Öncelikle öğrencilerimle ilk tanışma dersi(ücretsiz) yapıyorum.Bu derser,öğrencilerimin hem dersten verim alıp alamayacaklarına karar vermelerinde kolaylık sağlar hemde öğrencimin seviyesini tespit etmek için bana kolaylık sağlar
Dersler 5 aşamadan oluşur; 1) KONUŞMA 2)YAZMA 3)OKUMA 4)DİNLEME 5)İNGİLİZ İNGİLİZCESİYLE TELAFFUZLAR?

Yer:Maltepe İSTANBUL
Ders Saatlik Ücreti: 40 TL
İletişim: 0(531) 311 1044 - Eğer telefonuma ulaşamazsanız lütfen kısa mesaj bırakınız.Geri dönüş sağlayacağım.

Yorumlar