Bu kursu paylaş
0 Yorum

MEB Özel Biladım Bilgisayar Eğitim Merkezi

beşİktaş, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Excel Kursu , Photoshop Kursu , Archicad Kursu , Sta4CAD Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , 3D Studio Max Kursu , Revit Kursu , SAP2000 Kursu , Rhinoceros Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
MEB Özel Biladım Bilgisayar Eğitim Merkezi, İSTANBUL BEŞİKTAŞ ve civarında hizmet vermekte olup 18.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3351 kurs verenden 1628 . sıradadır. Başta Autocad olmak üzere 11 farklı kurs vermektedir. MEB Özel Biladım Bilgisayar Eğitim Merkezi, 61 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
AUTOCAD KURSU 3DS MAX KURSU CATİA KURSU WEB TASARIM KURSU WEB YAZILIM KURSU SOLİDWORKS KURSU GRAFİK KURSU SAP2000 KURSU
Bugünün ve geleceğin mesleği olan Teknik Eğitim ve Mühendislik programlarını BİLADIM EĞİTİM KURUMU kalitesiyle keyifle ve sorunsuzca öğrenebilirsiniz..


Verilen Kursların Ayrıntıları
AUTOCAD KURSU 3DS MAX KURSU CATİA KURSU WEB TASARIM KURSU WEB YAZILIM KURSU SOLİDWORKS KURSU GRAFİK KURSU SAP2000 KURSU Bugünün ve geleceğin mesleği olan Teknik Eğitim ve Mühendislik programlarını BİLADIM EĞİTİM KURUMU kalitesiyle keyifle ve sorunsuzca öğrenebilirsiniz..
Autodesk 3D Max Kursu, Biladım Eğitim Merkezi, Autodesk Türkiye yetkili eğitim merkezidir. Eğitim sonunda Autodesk ve MEB Sertifikası verilecektir.

Yorumlar