İstanbul Beyoğlu Anna Chiari

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Anna Chiari

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İtalyanca Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Anna Chiari, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 26.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6464 kurs/özel ders verenden 1836 . sıradadır. Başta İtalyanca olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Anna Chiari, 90 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İtalyanca her türlü sertifikası : CELI - CİLS - OSYM
ve hazırlık.
Her seviyede italyanca ve sanat italyanca


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

İtalyanca Nedir?

İtalyanca, çoğunluğu İtalya ve İsviçre'nin güneyindeki Ticino kantonunda yaşayan 60 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir.İtalyan asıllı göçmenlerce Amerika Birleşik Devletleri'nde, Arjantin'de, Brezilya'da, Kanada'da ve Avustralya'da da sıkça konuşulur. Hint-Avrupa dil ailesinin Roman Dilleri kolundadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
BUSİNESS ENGLİSH FOR CORPORATE STUDENTS AND PRİVATE STUDENTS ( Managing directors, executive assistants, and executives ).
References available upon request
HER SEVİYE İTALYANCA : HAZİRLIK, VE CELİ - CİLS SERTİFİKASI İÇİN HAZİRLİK.
Ayırica OSYM.
Özel ders