İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Aydan Sümer Görece

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Aydan Sümer Görece

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hasta Bakımı Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Aydan Sümer Görece, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 11.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5520 kurs/özel ders verenden 4462 . sıradadır. Başta TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Aydan Sümer Görece, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Profesyonel hemsireyim aynı zamanda öğretmenim


Hasta Bakımı Nedir?

Hasta bakımı, hasta veya yaralının ilaçla teda­visinin yanı sıra, bedensel ve çevresel gereksi­nimlerinin de giderilmesi demektir Hastalara uygulanacak iyi bir hasta bakımı, iyileşmenin çabuklaşmasını, komplıkasyonların önlenme­sini ve hasta yaşamının canlılık kazanmasını sağlar Hastanın mümkün olduğu kadar rahat ettirilmesi ve moralinin yükseltilmesi, iyileş­mede buyuk yararlar sağlar Doktor günlük zi­yaretini yapıp gittikten sonra ıyı bir hemşire hastayı dikkatle gözlemek ve hastayla ilgili iz­lenimlerim doktora bildirmelidir.

TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Nedir?


TS EN ISO 9001:2015 standardı bağlamında Proseslerin ve prosesler arası ilişkilerin belirlenmesi ve sistematik olarak yönetilmesine ilişkin şartların aktarımı
Belirlenen proseslere ait risk ve fırsatların ele alınmasına yönelik yöntemler konusunda bilgi aktarımı