Bursa Osmangazi Ayşe Evren

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ayşe Evren

osmangazİ, BURSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Piyano Kursu , Şan Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ayşe Evren, BURSA OSMANGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 02.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 762 kurs/özel ders verenden 177 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ayşe Evren, 26 gelen talepten 20 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
4 yıldır piyano ve şan dersi veriyorum.Konservatuvar Opera Bölümü son sınıf öğrencisiyim.Dersleri evimde piyano ile veya öğrencinin evinde veriyorum.Çocuk ve yetişkin farketmez.

Fotoğraflar

Piyano Nedir?

Piyano (veya nadir olarak kullanılan İtalyanca ismiyle Pianoforte), tuşlu bir çalgıdır. Piyanoda ses, teller vasıtasıyla elde edilir. Piyanonun tuşlarına basıldığında içindeki tahta çekiç tellere vurarak sesi oluşturur. Tahta çekicin tellere vurmasından dolayı piyano vurmalı müzik aleti sanılır. Piyano klasik ve caz müzikte yaygın olarak kullanılır. Solo performanslar, ansambl, oda müziği, eşlik, bestecilik ve prova için oldukça uygun bir enstrümandır. Piyano taşınabilir bir enstrüman olmamasına ve genelde pahalı olmasına rağmen çok yönlülüğü ve aynı anda birçok yerde bulunma özelliği ile dünyanın en yaygın olarak kullanılan enstrümanlarından biridir.

Şan Nedir?

Şan, ses tellerini eğiterek, sesi bilinçli şekilde kullanabilmemizi sağlayan bir ses tekniğidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Çocuk ve yetişkinlere ayrı ayrı ders veriyorum.Gayet güzel pratik ve çabuk ilerleyici metodlar kullanıyorum.
Opera Bölümü okudum.Piyano ben Şan  (Ses eğitimi) dersleri veriyorum.Ses eğitiminde ses ile ilgili mesleklerde olan herkese ders verebilirim.Nefes tekniği,ses sağlığı,egzersizleri,kulak çalışmaları yapıyorum.Aynı zamanda da piyano dersleri (çocuk-yetişkin ) veriyorum.