Ücretsiz Teklif Al

Bayrak

Kurs Yeri : MERKEZ (ANADOLU YAKASI), İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

İş İngilizcesi kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Basın yayın alanında faaliyet gösteren firmamınız üst katını eğitim programları için tahsis ettik. Şehrin gürültüsünden uzak bir lokasyonda ama aynı zamanda şehrin içinde bir yer olan Kadıköy Koşuyolu Mahallesinde İngilizce dersleri vermekteyim. Kırk yaşındayım ve İngilizce derslerini üniversite öğrencilik yıllarımdan itibaren yapmaktayım. Asıl mesleğim yazarlık ve bilgisayar programla. İlgi duyan arkadaşlara farklı alanlarda da yardımcı olabilirim. Ders için ofis ortamında olmayı tercih ediyorum ama yerine göre öğrencinin evindede dersler verilebilir.

Doğru ve akıcı İngilizce'yi en kısa sürede konuşmak için bilimsel yöntemleri kişisel deneyimlerimle harmanlayarak geliştiştirdiğim eğitim yöntemi ile sizlere sunmaya yirmi yılı aşkın bir süredir devam etmekteyim. Başarının formülünü çok çalışma ve disiplinin dışında aynı zaman da eğitimcininizle olan doğru ilişkiden geçtiğini düşünüyorum. Bu yüzden geleneksel öğrenim yöntemlerinin öğrenmeyi ketlediğini düşünen ve deneyimlemiş biri olarak bazı atipik öğrenim yöntemlerine de gireceğiz. Burada ofis ortamında sizlerle bilgisayarların aktif kullanılıdğı farklı bir eğitim deneyimine hazır olan arkadaşları bekliyorum.

İngilizce derslerinde ihtiyaç duyulan öğretim sizin seviyesinizle de ilintili olacağından önce gelmek istediğiniz noktayı ve bulunduğunuz seviyeyi bilmek gerekecektir. Ücretlerin de bu şekilde belirlenmesi adil olur kanaatindeyim.


Kurs Detayı

Basın yayın alanında faaliyet gösteren firmamınız üst katını eğitim programları için tahsis ettik. Şehrin gürültüsünden uzak bir lokasyonda ama aynı zamanda şehrin içinde bir yer olan Kadıköy Koşuyolu Mahallesinde İngilizce dersleri vermekteyim. Kırk yaşındayım ve İngilizce derslerini üniversite öğrencilik yıllarımdan itibaren yapmaktayım. Asıl mesleğim yazarlık ve bilgisayar programla. İlgi duyan arkadaşlara farklı alanlarda da yardımcı olabilirim. Ders için ofis ortamında olmayı tercih ediyorum ama yerine göre öğrencinin evindede dersler verilebilir. Doğru ve akıcı İngilizce'yi en kısa sürede konuşmak için bilimsel yöntemleri kişisel deneyimlerimle harmanlayarak geliştiştirdiğim eğitim yöntemi ile sizlere sunmaya yirmi yılı aşkın bir süredir devam etmekteyim. Başarının formülünü çok çalışma ve disiplinin dışında aynı zaman da eğitimcininizle olan doğru ilişkiden geçtiğini düşünüyorum. Bu yüzden geleneksel öğrenim yöntemlerinin öğrenmeyi ketlediğini düşünen ve deneyimlemiş biri olarak bazı atipik öğrenim yöntemlerine de gireceğiz. Burada ofis ortamında sizlerle bilgisayarların aktif kullanılıdğı farklı bir eğitim deneyimine hazır olan arkadaşları bekliyorum. İngilizce derslerinde ihtiyaç duyulan öğretim sizin seviyesinizle de ilintili olacağından önce gelmek istediğiniz noktayı ve bulunduğunuz seviyeyi bilmek gerekecektir. Ücretlerin de bu şekilde belirlenmesi adil olur kanaatindeyim.