İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Bayrak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bayrak

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İş İngilizcesi Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bayrak , İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3761 kurs verenden 1211 . sıradadır. Başta İş İngilizcesi olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Bayrak , 3 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Basın yayın alanında faaliyet gösteren firmamınız üst katını eğitim programları için tahsis ettik. Şehrin gürültüsünden uzak bir lokasyonda ama aynı zamanda şehrin içinde bir yer olan Kadıköy Koşuyolu Mahallesinde İngilizce dersleri vermekteyim. Kırk yaşındayım ve İngilizce derslerini üniversite öğrencilik yıllarımdan itibaren yapmaktayım. Asıl mesleğim yazarlık ve bilgisayar programla. İlgi duyan arkadaşlara farklı alanlarda da yardımcı olabilirim. Ders için ofis ortamında olmayı tercih ediyorum ama yerine göre öğrencinin evindede dersler verilebilir.

Doğru ve akıcı İngilizce'yi en kısa sürede konuşmak için bilimsel yöntemleri kişisel deneyimlerimle harmanlayarak geliştiştirdiğim eğitim yöntemi ile sizlere sunmaya yirmi yılı aşkın bir süredir devam etmekteyim. Başarının formülünü çok çalışma ve disiplinin dışında aynı zaman da eğitimcininizle olan doğru ilişkiden geçtiğini düşünüyorum. Bu yüzden geleneksel öğrenim yöntemlerinin öğrenmeyi ketlediğini düşünen ve deneyimlemiş biri olarak bazı atipik öğrenim yöntemlerine de gireceğiz. Burada ofis ortamında sizlerle bilgisayarların aktif kullanılıdğı farklı bir eğitim deneyimine hazır olan arkadaşları bekliyorum.

İngilizce derslerinde ihtiyaç duyulan öğretim sizin seviyesinizle de ilintili olacağından önce gelmek istediğiniz noktayı ve bulunduğunuz seviyeyi bilmek gerekecektir. Ücretlerin de bu şekilde belirlenmesi adil olur kanaatindeyim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Basın yayın alanında faaliyet gösteren firmamınız üst katını eğitim programları için tahsis ettik. Şehrin gürültüsünden uzak bir lokasyonda ama aynı zamanda şehrin içinde bir yer olan Kadıköy Koşuyolu Mahallesinde İngilizce dersleri vermekteyim. Kırk yaşındayım ve İngilizce derslerini üniversite öğrencilik yıllarımdan itibaren yapmaktayım. Asıl mesleğim yazarlık ve bilgisayar programla. İlgi duyan arkadaşlara farklı alanlarda da yardımcı olabilirim. Ders için ofis ortamında olmayı tercih ediyorum ama yerine göre öğrencinin evindede dersler verilebilir. Doğru ve akıcı İngilizce'yi en kısa sürede konuşmak için bilimsel yöntemleri kişisel deneyimlerimle harmanlayarak geliştiştirdiğim eğitim yöntemi ile sizlere sunmaya yirmi yılı aşkın bir süredir devam etmekteyim. Başarının formülünü çok çalışma ve disiplinin dışında aynı zaman da eğitimcininizle olan doğru ilişkiden geçtiğini düşünüyorum. Bu yüzden geleneksel öğrenim yöntemlerinin öğrenmeyi ketlediğini düşünen ve deneyimlemiş biri olarak bazı atipik öğrenim yöntemlerine de gireceğiz. Burada ofis ortamında sizlerle bilgisayarların aktif kullanılıdğı farklı bir eğitim deneyimine hazır olan arkadaşları bekliyorum. İngilizce derslerinde ihtiyaç duyulan öğretim sizin seviyesinizle de ilintili olacağından önce gelmek istediğiniz noktayı ve bulunduğunuz seviyeyi bilmek gerekecektir. Ücretlerin de bu şekilde belirlenmesi adil olur kanaatindeyim.

Yorumlar