İstanbul Ataşehir Cüneyt Ersöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cüneyt Ersöz

ataşehİr, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Crossfit Kursu , Fitness Kursu , Kickboks Kursu , Muay Thai Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cüneyt Ersöz, İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 08.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5997 kurs/özel ders verenden 113 . sıradadır. Başta Muay Thai olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cüneyt Ersöz, 130 gelen talepten 27 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1972 Üsküdar - İstanbul doğumluyum. Muay Thai & Kick Boks  sporlarına 1987 yılında Kadıköy'de başladım. Kendi kilomda müsabakalarım var. Hiç yenilgim olmadı. Aynı zamanda orijinal HERBALIFE ürünleri satışı ve aktif yaşam koçuyum. Herbalife distribütörüyüm.


Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrakavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir

Crossfit Nedir?

Try watching this video on www.youtube.com, or enable JavaScript if it is disabled in your browser. CrossFit genel güç ve kondisyon programıdır. Tanımlanmış 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefler.
Verilen Kursların Ayrıntıları
1972 Üsküdar - İstanbul doğumluyum. Bu spora 1987 yılında Kadıköy'de başladım. Kendi kilomda müsabakalarım var. Hiç yenilgim olmadı. Aynı zamanda orijinal HERBALIFE ürünleri satışı ve aktif yaşam koçuyum.
Muay Thai Tayland'da ortaya çıkan yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı bir dövüş sporudur. Tayland Boksu olarak da bilinmektedir. Tayland, Myanmar (eski adı ile Burma), Kamboçya, Laos gibi Güneydoğu Asya ülkelerinde oldukça popülerdir.
Türkiye ye 1984 yılında geldi. Ben 1987 yılında başladım. Yani Türkiye'nin ilk Muay Thai öğrencilerinden biriyim. Ataşehir, Küçükyalı ve Üsküdar'da özel ve grup derslerim var. Anadolu yakasında istenilen uygun olan her yerde Muay Thai ve Kick Boks Özel ve Grup dersleri verebilirim.