İstanbul Ümraniye Cüneyt Ersöz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cüneyt Ersöz

ümranİye, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kickboks Kursu , Muay Thai Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cüneyt Ersöz, İSTANBUL ÜMRANİYE ve civarında hizmet vermekte olup 08.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5091 kurs/özel ders verenden 113 . sıradadır. Başta Muay Thai olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cüneyt Ersöz, 83 gelen talepten 26 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1972 Üsküdar - İstanbul doğumluyum. Muay Thai & Kick Boks  sporlarına 1987 yılında Kadıköy'de başladım. Kendi kilomda müsabakalarım var. Hiç yenilgim olmadı. Aynı zamanda orijinal HERBALIFE ürünleri satışı ve aktif yaşam koçuyum. Herbalife distribütörüyüm.Verilen Kursların Ayrıntıları
1972 Üsküdar - İstanbul doğumluyum. Bu spora 1987 yılında Kadıköy'de başladım. Kendi kilomda müsabakalarım var. Hiç yenilgim olmadı. Aynı zamanda orijinal HERBALIFE ürünleri satışı ve aktif yaşam koçuyum.
Muay Thai Tayland'da ortaya çıkan yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı bir dövüş sporudur. Tayland Boksu olarak da bilinmektedir. Tayland, Myanmar (eski adı ile Burma), Kamboçya, Laos gibi Güneydoğu Asya ülkelerinde oldukça popülerdir.
Türkiye ye 1984 yılında geldi. Ben 1987 yılında başladım. Yani Türkiye'nin ilk Muay Thai öğrencilerinden biriyim. Ataşehir, Küçükyalı ve Üsküdar'da özel ve grup derslerim var. Anadolu yakasında istenilen uygun olan her yerde Muay Thai ve Kick Boks Özel ve Grup dersleri verebilirim.