İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Demka Okçuluk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Demka Okçuluk

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Okçuluk Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Demka Okçuluk, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 08.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6223 kurs/özel ders verenden 333 . sıradadır. Başta Okçuluk olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Demka Okçuluk, 12 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Demka Okçuluk Spor Kulübü
Şubelerimiz
Ataşehir-Bakırköy-Beylikdüzü-Etiler
Programlarımız
Başlangıç temel eğitim programı
Profesyonel ve Yarışmacı programı
Yaş grupları
05-07 minik
07-15 çocuk
16 yaş ve üstü yetişkin(Her yaş grubu)


Fotoğraflar
Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk Demka Okçuluk

Okçuluk Nedir?

Okçuluk. Kökeni insanoğlunun avcılık günlerine dayanan, oku bir yay aracılığıyla hedefe göndermeyi amaçlayan spor dalı. Okçuluk ilk kez 1904 Yaz Olimpiyatları'nda olimpik programa alınmış, 1972'den beri aralıksız olarak programlarda yer almaktadır. Bu branşta ilk dönemlerde Fransa, Belçika ve Büyük Britanya söz sahibiyken, daha sonraki dönemlerde ABD, Rusya, İskandinav ülkeleri, İtalya ve Kore bu ülkeleri izlemiştir. 1931'de kurulan ve halen 140 ülkenin üye olduğu Uluslararası Okçuluk Federasyonu (FITA - Fédération Internationale de Tir a l'Arc) okçuluk dalında en büyük otoritedir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Demka Okçuluk Spor Kulübü yılda 1200’ den fazla sporcuya hizmet vermekte ve İstanbul’da okçuluk sahasında çalışmalarına devam etmektedir.  
 Yaptığımız sosyal sorumluluk çalışmaları ve tanıtımlarımızla binlerce çocuk yetişkin bireylerimizi okçuluk sporu ile tanıştırdık. Okçuluk sporu tanıtımı için okullarda ve alışveriş merkezlerinde stantlar kurduk. Ana haber bültenlerine çıktık, tirajı yüksek ulusal basında başarılarımız yer aldı. Sosyal medya üzerinden okçuluk sporu ve Demka Okçuluk Spor Kulübü tanıtımı yapıldı.
 Demka Okçuluk olarak sadece İstanbul’da değil, tüm Dünyada adı duyulmuş bir spor kulübüyüz. Türkiye’de Dünya’da birçok başarıya imza atarak Milli Takımımıza en çok sporcu kazandıran kulüp olduk.

PROGRAMLARIMIZ
* Başlangıç gruplarımız
* 07 - 15 yaş çocuk grupları
* 16 yaş ve üstü yetişkin grupları
* Profesyonel gruplar
* Yarışmacı grupları
* 35-55 yaş üstü Veteranlar + Yarışmacı grupları
* Özel ders programları
* Kurumsal aktivite programları
   ( Hafta içi ve hafta sonu hizmet vermekteyiz. )