İstanbul Üsküdar Eco Hoca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eco  Hoca

üsküdar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eco Hoca , İSTANBUL ÜSKÜDAR ve civarında hizmet vermekte olup 27.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6443 kurs/özel ders verenden 405 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eco Hoca , 317 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Detaylı bilgi için aşağıdaki ders açıklamalarını okuyunuz.


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.
Verilen Kursların Ayrıntıları
1000 soruluk fasikülleri  3 GÜNDE  birlikte çözüyoruz.
50 adet edebiyat denemesini birlikte çözüyoruz
Paragraf ve dilbilgisi için  yanınızdayız.  Özel  ders hocalarıyla.
Her türlü  konu eksiğinizi birlikte hallediyrouz.
Gece hazırlık  ve soru çözüm  kampları
Eksik konulara dair fasikül  soru çözümleri...
11. Sinif edebiyat  ve dilbilgisini 3 GÜNDE  soru üzerinden  detaylı  bir şekilde  işleyip bitiriyoruz.