İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Fatih Yıldız

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatih Yıldız

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bisiklet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatih Yıldız, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 09.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 419 . sıradadır. Başta Bisiklet olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatih Yıldız, 7 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bisiklet kullanamayan kalmasın!
Siz de İstanbul' un birçok bölgesinde bisiklet ve kask dahil yapılan bisiklet eğitimlerine katılarak  2 gün gibi kısa bir sürede bisiklet sürmeye başlayabilirsiniz. Yaşınız ister 7 ister 70 olsun fark etmez çünkü öğrenmenin yaşı yoktur. Unutmayın ki ''Öğrenmenin yaşı yoktur'' kavramı Tolstoy' un 67 yaşında bisiklet sürmesini öğrenmesinden gelir.
www.bisikletkursum.com

Fotoğraflar

Bisiklet Nedir?

Bisiklet (Fr. İki Tekerli) ya da popüler olmayan eski adıyla velespit (Fr. Tez Ayak), motorsuz veya elektrik motorlu, iki veya üç tekerlekli, pedalli, insan gücü veya elektrik ile ilerleyen bir ulaşım aracıdır. Ulaşım ve eğlencenin yanı sıra bisiklet sporunda da kullanılır. BMX, Dağ bisikleti, şehir (hibrit) bisikleti, tandem (çift kişilik bisiklet), tur bisikleti, yol bisikleti gibi türleri vardır. Vitesli ve vitessiz türleri bulunmaktadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
7'den 70'e Herkese BİSİKLET KURSU
Siz hala bisiklet kullanamıyor musunuz?
Güvenlik ve eğlence ön planda bir bisiklet kursuna ne dersiniz?
Bisiklet sürmek artık çok kolay.
BİSİKLET ve KASK dahil EĞİTMEN eşliğinde BİSİKLET KURSU
Sizde kaç yaşında olursanız olun hemen bize başvurun ve bisiklet sürmenin keyfini yaşamaya başlayın. Kurs sonrasında yeni öğrenenler ile beraber bisiklet turları da yapıyoruz.