İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Gamze Edizer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gamze  Edizer

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fizik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gamze Edizer, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 05.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3781 kurs verenden 1049 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Gamze Edizer, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
9 yıllık deneyimli öğretmenim. Şuan Bahçeşehir Uğur Okullarında görev yapmaktayım.
Ygs- Lys Fizik
Ygs-Lys Matematik
Ygs-Lys Geometri
Ortaokul 6-7 ve 8. sınıf Fen Bilgisi
Ortaokul 6-7 ve 8. sınıf Matematik alanlarında deneyimim ve sınavlarda üstün başarı sağlayan referans öğrencilerim mevcuttur. Sınava yönelik öğrencilerime hem ders öğretmenliği hem eğitim koçluğu yapmaktayım. Dershane kökenli bir öğretmen olup özellikle sınav öğrencilerinin başarısında iddialı biriyim. Eğitim süreci içinde veli ile koordineli çalışmaya açık çalışma sistemim vardır. Dersleri öğrencinin algılama oranı daha yüksek olduğundan öğrenci evinde vermeyi tercih ederim. Benim için öncelik öğrencinin hayallerini gerçekleştirmektir. Sınav bir satranç oyunu gibidir. Doğru hamleleri doğru zamanda yapmalısınız. Bu taktikleri de oyunu iyi bilen biri vasıtasıyla öğrenebilirsiniz.


Verilen Kursların Ayrıntıları
9 yıllık deneyimli öğretmenim. Ygs- Lys Fizik Ygs-Lys Matematik Ygs-Lys Geometri Ortaokul 6-7 ve 8. sınıf Fen Bilgisi Ortaokul 6-7 ve 8. sınıf Matematik alanlarında deneyimim ve sınavlarda üstün başarı sağlayan referans öğrencilerim mevcuttur. Sınava yönelik öğrencilerime hem ders öğretmenliği hem eğitim koçluğu yapmaktayım. Dershane kökenli bir öğretmen olup özellikle sınav öğrencilerinin başarısında iddialı biriyim. Eğitim süreci içinde veli ile koordineli çalışmaya açık çalışma sistemim vardır. Dersleri öğrencinin algılama oranı daha yüksek olduğundan öğrenci evinde vermeyi tercih ederim. Benim için öncelik öğrencinin hayallerini gerçekleştirmektir. Sınav bir satranç oyunu gibidir. Doğru hamleleri doğru zamanda yapmalısınız. Bu taktikleri de oyunu iyi bilen biri vasıtasıyla öğrenebilirsiniz.

Yorumlar