Ankara Çankaya Gunuz Uz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gunuz Uz

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: İngilizce Özel Ders , İspanyolca Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , Dış Ticaret Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gunuz Uz, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 14.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2695 kurs/özel ders verenden 27 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gunuz Uz, 44 gelen talepten 43 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yabancı Dil Dersleri:
* Temel - Orta - Ileri seviyelere uygun İspanyolca Dil Dersi
* Ticari Ispanyolca Yazışma ve Konuşma Dersi
* Ticari Ingilizce Yazışma ve Konuşma Dersi

Uluslarası Ticaret Dersleri:
* Dış Ticarete Giriş , Uluslararası Terimler, Sözleşmeler, Ödeme ve Yükleme Şekilleri, Uygulamalar
* Pazarlama ve Satış veya Operasyon Bölümü Uzmanlık Eğitimi.
* İthalat Bölümü Uzmanlık Eğitimi
* Dış Ticaret Müdürlüğü Uzmanlık Eğitimi ve Koçluk

Daha fazla bilgi icin:
www.gunuzuz.com
Fotoğraflar

İngilizce Özel Ders Nedir?

İngilizce özel ders alırken dikkat edilecek noktalar

Yetkinlik ve Tecrübe
İlk olarak size ders verecek hocanın o konuda yetkin olup olmadığını sorgulayın. Örneğin ilkokul İngilizcesi anlatmak içerik olarak nispeten daha kolayken, TOEFL, IELTS gibi sınavlara ya da üniversitelerin İngilizce yeterlilik sınavlarına öğrenci hazırlamak daha zorlu bir iş. Yani bu açıdan kendisi daha bu tür sınavlara girip yüksek not alamamış kişilere itimat etmemenizi öneririm. Hele de eğer TOEFL ve IELTS için çalışıyorsanız, size ders veren hocanın bu sınavlardan birine girip iyi bir puan aldığından, sınav formatını bildiğinden ve eksiklerinizi giderebileceğinden emin olun.

Mesela bir aile ziyaretinde acı bir manzarayla karşılaşmıştım. Aile üniversite hazırlık sınıfını geçmesi için çocuklarına 5 ay boyunca özel ders aldırır. Derse gelen ve bu sınavı bildiğini belirten lise hocası, aileye garantiler verir, öğrenciyi üniversitenin İngilizce yeterlilik sınavına hazırladığını iddia eder. Aylar geçer ve öğrenci sınava girdiğinde bir de bakar ki sınav kendi çalıştığı konulardan bambaşka ve tamamen hazırlıksız yakalanır.

Uyum, anlayış ve iletişim
İkinci olarak, hocanızla uyumunuza dikkat edin. Özel ders almak çok bireysel bir tecrübe. O sebeple, karar vermeden önce dersi yapacak hocayla bir görüşün, konuşun, gerekirse örnek bir ders yapın. Hocanızla anlaşmanız, birbirinizi anlamanız dersten alacağınız verimi artırır. Dahası hocanızın anlayışlı olması gerekir. Mesela siz derste bir şey bilmediğinizde size küçümser gözlerle bakıyor, nasıl bilmezsin tripleri atıyorsa orada bir sorun vardır. Zaten her şeyi biliyor olsanız, o dersi almazdınız.


İspanyolca Nedir?

İspanyolca ya da Kastilya dili, Roman dillerinden biri. Dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir.
Dünyada İspanyolca konuşan 470 milyon ila 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.
İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.
Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde anadili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.
İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
* Temel - Orta - Ileri seviyelere uygun Ingilizce gramer, yazma, konusma, ve dinleme uygulamalari ile ozel ders.
* Temel - Orta - Ileri seviyelere uygun İspanyolca Dil Dersi
* Ticari Ispanyolca Yazışma ve Konuşma Dersi
Ticari yazisma kurallari ve uygulamalari
Uluslarası Ticaret Dersleri:
* Dış Ticarete Giriş , Uluslararası Terimler, Sözleşmeler, Ödeme ve Yükleme Şekilleri, Uygulamalar
* Pazarlama ve Satış veya Operasyon Bölümü Uzmanlık Eğitimi.
* İthalat Bölümü Uzmanlık Eğitimi
* Dış Ticaret Müdürlüğü Uzmanlık Eğitimi ve Koçluk