İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) İsmail Al

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İsmail Al

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Spor Koçluğu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsmail Al, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5740 kurs/özel ders verenden 1647 . sıradadır. Başta Spor Koçluğu olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. İsmail Al, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tenis yüzme birebir egzersiz eğitmeliği ve akademik öğrenci koçluğu hizmeti vermekteyim. Çalışmalarımız bireylerin evinde yada belirlemiş olduğumuz tesislerde gerçekleşmektedir. Çalışma saatleri bireylerin serbest zamanlarına göre ayarlanmaktadır.


Spor Koçluğu Nedir?

Bir sporcunun tekniği çok iyi olabilir, taktiği çok iyi olabilir, zekâ gücü çok iyi olabilir ancak performansı iyi olmadan bunları tam olarak ortaya çıkarması mümkün değil. Aslında form da budur. Beyni ile vücudunun aynı orantılı hareket etmesidir. Bizim istediğimiz, her zaman sporcuda formunun en üst seviyede olması. Performans koçluğu yapmamız da ona bireysel olarak çalışmalar yaptırıp bireysel güçlenmeleri olması ya da bir sporcunun ekstra çalışarak en üst seviyeye gelmesidir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Her yaştan bireyler için egzersiz koçluğu form tutma ve tenis yüzme gibi branşlarda birebir hizmet vermekteyim. Zayıflama kilo alma ve sağlıklı yaşam sürmek için sizlere özel program hazırlamaktayım.