İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Melisa Gürdal

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Melisa Gürdal

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Mimarlık Kursu , Autocad Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Melisa Gürdal, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5336 kurs/özel ders verenden 1074 . sıradadır. Başta Autocad olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Melisa Gürdal, 18 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Deneyim
2014 - 2015 İSMEK - ilkokul ve ortaokul öğrencilerine Matematik & İngilizce dersleri verdim
2016 - Üniversite öğrencilerine Statik, Yapı Statiği ve Matematik özel dersleri vermekteyim

Kişisel Bilgiler

İlkokul - Ortaokul : Küçükyalı ECA Elginkan İlkokulu (Küçükyalı Merkez Müfredat ve Laboratuvar İ.Ö.O)
Lise : Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi (MF)
Üniversite : Özyeğin Üniversitesi - Mimarlık & Anadolu Üniversitesi - Yönetim Bilişim Sistemleri


Mimarlık Nedir?

Mimarlık mesleğinin kapsamına dini yapılardan saraylara, bir kentin dokusunu oluşturan basit konut tiplemelerine kadar her türlü açık ve kapalı mekân ve çevre (peyzaj mimarlığı) girer. Bu çevre kırsal veya kentsel olabileceği gibi, yapıları veya mekânları kuşatan yakın dış çevre diğer bir ifadeyle peyzaj tasarımı da, mimari tasarımı da olabilir. Mekân, içinde yaşamın gerçekleştiği fiziki ortam olarak tanımlanabilir. Mekânın oluşabilmesi ve üretilebilmesi için yapılara, yaşamın her gün artan çeşitliliği göz önüne alınırsa, oldukça karmaşık ilişkiler düzeni içinde yapılaşmış fiziki çevre; peyzaj mimarlığı çalışmalarına gereksinim vardır. Mimari tasarımın öznesi olan yaşam, coğrafi, iklimsel, kültürel, demografik farklılıklar içerir.

Autocad Nedir?

AutoCAD, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Autodesk şirketinin 1980'lerin başından beri geliştirdiği bir bilgisayar destekli tasarım (CAD = Computer Aided Design) programıdır. Teknik resim çizmek için kullanılan diğer programlar gibi vektör tabanlıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları