İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Mira Vitalia

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mira Vitalia

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Dancehall Kursu , Twerk Kursu , Hip Hop Kursu , Kizomba Kursu , Free Style Kursu , Kareografi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mira Vitalia, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 2541 . sıradadır. Başta Dancehall olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mira Vitalia, 20 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dansı bedeninizde ve ruhunuzda hissetmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. 😇
Yıllardır kendimi dansa adamış biri olarak söylüyorum ki İstanbul içerisinde bayanlara özel çok dans kursu var evet. Fakat, tarzlar çok sınırlı. “Oryantal,zumba” fazlası yok.
Benim siz bayanlara öğreteceğim dans dalları “oryantal,kizomba,dancehall ve twerk” dansıdır.


Dancehall Nedir?

Dancehall, kökenini Jamaika'dan alan bir müzik türüdür. 1970'lerde icra edilmeye başlanan bu müzik türü, reggae müzik türünün bir alt dalı olup, roots reggae alt türünün daha az siyasi ve dini tema içeren bir başka sürümü gibidir.[1] 1980'lerin ortalarından sonra bu müzik türünde yaygın olarak elektronik aletler kullanılmaya başlandı. Böylelikle meydana çıkan dijital dancehall (veya "ragga") müzikleri daha hızlı ritimler içermektedir. Dancehall şarkıları ayrıca genel olarak barındırdığı eşcinsellik karşıtı sözleriyle dikkat çekmektedir

Twerk Nedir?

Genellikle kadınların yaptığı, bir dans çeşididir.
Verilen Kursların Ayrıntıları